Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2061
Вчора 14120
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 92343
За цей місяць 330747
За минулий місяць 266713
За весь час 5586132
Президент України перебуває з офіційним візитом у Словаччині
Правила розумного карантину. Чистота інформації
ІСТОРІЮ цієї родини мав би вже давно знати кожен українець, але настільки московітським царатом пригніченим за століття виявився наш велетенський рід, що й понині відкриваються все нові й нові, окремі епізоди її життя і діяльності, яких достеменно не знав ніхто. Родина ця – Лівицькі – Андрій Миколайович та Марія Варфоломіївна, і їхні знамениті діти – Наталя та Микола. Вона – уславлена українська поетеса, а він, як і батько, – президент УНР в екзилі, охоронець духу українства у світі.
Доля Івана Григоровича Пастернака, колишнього жителя вулиці Урицького (на валу), – це типовий приклад політичного терору «влади трудящих» щодо простих трудівників України.
1917, 10 (23) червня  - Центральна рада прийняла І Універсал, який проголошував автономію України, в результаті чого з’явилась УНР, до якої входив і Бар.
1918, 27 січня – підписання в м.Барі представниками Центральної ради договору, після чого в Україну прибули війська Німеччини й Австро-Угорщини.
Після розвалу Австро-Угорської імперії в жовтні 1918 року українці Східної Галичини розпочали підготовку до створення власної незалежної держави.