Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 632
Вчора 976
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 8031
За цей місяць 17799
За минулий місяць 24702
За весь час 6134794
Питання співпраці між Україною та Болгарією обговорили депутатські групи з міжпарламентських зв’язків обох держав під час відеозустрічі
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї
Детальний план території для нового будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури за адресою долина Ільницького О.О. №3 і №4 (за межами населеного пункту) на території Мальчовецької сільської ради, Барського району, Вінницької області.
Детальний план території для будівництва храму Всіх Святих за адресою: вул. М. Туніка, 7А в м. Бар Барського району Вінницької області
Відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА надає для ознайомлення та громадського обговорення проект нового будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури за адресою: долина Ільницького О.О. №3 і №4  (за межами населеного пункту) на території Мальчовецької сільської ради, Барського району, Вінницької області.
Записка
Схема
Опис
Відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації повідомляє, що рішенням 21 сесії Ялтушківської сільської ради 7 скликання від 09 листопада 2018 року затверджено детальний план території земельної ділянки для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів сонячної електростанції в с.Ялтушкові Барського району Вінницької області орієнтовною площею 10 га.
Відділ ЖКГ, містобудування та архітектури райдержадміністрації повідомляє, що рішенням позачергової 21 сесії 7 скликання Балківської сільської ради від 02 березня 2018 року № 5-21/2018 затверджено детальний план території (земельної ділянки площею 9,00 га) для будівництва виробничо-складських будівель з виділенням для житлових будинків окремих земельних ділянок по вул. Злагоди в с.Окладне Балківської сільської ради.
Відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 липня 2017 року № 228 затверджено детальний план території окремої земельної ділянки для реконструкції та розширення кладовища площею 10,7503 га за межами населеного пункту на території Гаївської сільської ради Барського району Вінницької області. 
Відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА повідомляє, що рішенням 10 сесії Барської міської ради 8 скликання від 11.07.2017 року «Про затвердження детального плану території земельної ділянки між вул.Героїв Майдану та вул.Шевченка в м.Бар» затверджено детальний план території земельної ділянки площею 22,1086 га між вул.Героїв Майдану та вул.Шевченка у м.Бар для будівництва багатоповерхової та садибної житлової забудови.
Відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА надає для ознайомлення та громадського обговорення проект детального плану території (земельної ділянки орієнтовною площею до 9,0 га) з виділенням для житлових будинків окремих земельних ділянок по вул. Злагоди в с.Окладне Балківської сільської ради.
Відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА надає для ознайомлення та громадського обговорення проект детального плану території земельної ділянки площею 22,1086 га, виділеної учасникам АТО між вул.Героїв Майдану та вул.Шевченка у м.Бар для будівництва багатоповерхової та садибної забудови.
Відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації надає для ознайомлення проекти детального плану території окремої земельної ділянки для реконструкції та розширення кладовища площею 10,7503 га за межами населеного пункту Гаївської сільської ради.