Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7438
Вчора 7492
За цей тиждень 29841
За минулий тиждень 52777
За цей місяць 37118
За минулий місяць 242183
За весь час 3139074
05 Грудня 2019
Нині область посідає сімнадцяте місце в Україні за обсягом прямих іноземних інвестицій, а за темпом їх приросту — дев’яте. Щоб не збавляти темп і примножити те, що вдалося здобути, нинішній голова Вінницької ОДА Владислав СКАЛЬСЬКИЙ визначив одним із трьох ключових своїх пріоритетів — розвиток економічного потенціалу області.
05 Грудня 2019
За даними Державної служби статистики України, середня зарплата працівників сільського господарства у Вінницькій області перевищила 10 тис. гривень. У третьому кварталі 2019 року аграрії Вінницької області отримували найвищу середньомісячну заробітну плату — 10768 грн, що на 30,7% вище аналогічного показника минулого року.
05 Грудня 2019
4 грудня Уряд, за ініціативи Міністерства соціальної політики України, розширив державну програму реабілітації дітей з інвалідністю, відповідно до якої реабілітаційні послуги зможуть отримувати не лише діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, а й діти з іншими нозологічними захворюваннями.
05 Грудня 2019
Понад три тисячі добровольців нарешті зможуть отримати офіційний статус учасника бойових дій на Донбасі. Про це 4 грудня повідомила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда під час брифінгу, коментуючи прийняття Верховною Радою України законопроекту №2045-1.
05 Грудня 2019
4 грудня відбулося чергове засідання районної комісії з вирішення спірних питань щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових субсидій та пільг за місцем фактичного проживання пільговиків. Членами комісії було розглянуто 139 звернень. Всі вони вирішені позитивно. 
05 Грудня 2019
З нагоди Міжнародного дня волонтера, який відзначається у світі 5 грудня, щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою. Висловлюємо вам сердечну вдячність за невичерпне прагнення приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.
04 Грудня 2019
1 грудня в місті Жмеринка відбувся другий чемпіонат області з "Вільного двобою", організатором якого був клуб “ТАЙФУН“ FREE FIGHT CHAMPIONSHIP «BATTLEGROUND». Однією командою з 16 бійців у цих змаганнях взяли участь спортсмени клубів "ДАО" та ММА Club "Bar-S".
04 Грудня 2019
Обов’язки працівника прописуються у декількох внутрішніх документах. Посадові обов’язки працівника відображаються в посадовій інструкції. Також роботодавець визначає вимоги і до дисципліни праці (вчасно приходити на роботу, своєчасно виконувати розпорядження керівників). У разі якщо працівник допустив дисциплінарний проступок, роботодавець може застосувати дисциплінарне стягнення.
04 Грудня 2019
Сьогодні, 4 грудня, у залі засідань Будинку рад відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування, під час якого пролунало чимало теплих і гарних слів на адресу винуватців торжества – очільників територіальних громад Барського краю, працівників місцевих рад, депутатів та ветеранів самоврядних органів.
04 Грудня 2019
Голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський підписав розпорядження «Про затвердження списку дітей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, які мають право на отримання матеріальної допомоги до Дня Святого Миколая».