Законом внесено зміни до Примітки до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП), які уточнюють суб’єктів цього правопорушення (з огляду на положення статей 3 та 45 Закону України «Про запобігання корупції), а також дозволяють накладати адміністративні стягнення за цією статтею.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 4 грудня представив у Верховній Раді пакет законопроектів (№4429, №4430, №4431), які спрямовані на підтримку людей та бізнесу в разі запровадження жорстких карантинних обмежень. Проекти законів були внесені на розгляд Парламенту Президентом України Володимиром Зеленським.
Шановні друзі!

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю – день сприйняття, осмислення, розуміння суті й особливостей щоденного життя людей з інвалідністю, а часто – їхньої боротьби за дотримання своїх прав і свобод.
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад!
 
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
 

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Щиро і сердечно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику
Голова ОДА Сергій Борзов підписав розпорядження «Про присудження премії імені М. Д. Леонтовича».

Відтак, премію в розмірі по 20 тисяч гривень отримають два хорові колективи та композитор.

Президент України та Уряд спільно працюють над імплементацією та просуванням кроків з підтримки людей та бізнесу в разі запровадження більш жорстких карантинних заходів.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Кабінету Міністрів України 2 грудня. 
1 грудня, голова облдержадміністрації Сергій Борзов та його перший заступник Наталя Заболотна  відвідали інфекційне відділення для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену  коронавірусом  SARS-CoV-2, облаштоване  на базі КНП «Вінницький клінічний Центр СНІДу ВОР».
 
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї