Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 61
Вчора 600
За цей тиждень 3395
За минулий тиждень 3925
За цей місяць 8662
За минулий місяць 24702
За весь час 6124950
Сергій Борзов: За кошти державної субвенції у вінницькі школи придбано і доставлено обладнання на 19 мільйонів гривень для 50 математичних кабінетів
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Щиро і сердечно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Цей день святкується щороку 6 грудня — в день прийняття в 1991 році Закону України “Про Збройні сили України».

Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави з розпадом Радянського Союзу, українській армії  вдалося стати однією з найсучасніших і боєздатних армій.  На сьогоднішній день сили українських миротворців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить і про високі технічні можливості, і про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. 

Впевнені, що ви і в подальшому з честю та гідністю виконуватимете завдання щодо захисту територіальної цілісності та недоторканності Української держави. Ваш патріотизм, професіоналізм та любов до рідної Батьківщини є підтвердженням цьому.

Щиро дякуємо кожному з вас за ту непросту службу, яку вам доводиться нести, і за готовність до останнього захищати нашу державу та український народ, високо цінуємо ваш професіоналізм, мужність, героїзм, честь та відвагу,  вірність конституційному обов'язку та військовій присязі. 

Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які загинули, захищаючи Незалежність.  Ваш подвиг назавжди залишиться у наших серцях.
У цей День ми бажаємо вам миру, щастя, здоров’я та достатку  вам і вашим родинам! 

 Зі святом!

Голова райдержадміністрації                    Євгеній Дубовий