Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 54
Вчора 600
За цей тиждень 3388
За минулий тиждень 3925
За цей місяць 8655
За минулий місяць 24702
За весь час 6124943
Сергій Борзов: За кошти державної субвенції у вінницькі школи придбано і доставлено обладнання на 19 мільйонів гривень для 50 математичних кабінетів
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику
Шановна громадо району!

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, що показали цілому світу незламну волю українців жити в такій державі, де людська гідність, права і свободи людини є недоторканними.

Цей день є символом боротьби і перемоги, символом єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.

Цього дня 7 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу.

Ми не на словах знаємо, як захищати свою гідність та виборювати свободу на барикадах. У тій боротьбі, на жаль, ми заплатили найвищу можливу ціну – людське життя. 

Революція Гідності виявилася надзвичайно трансформаційним і драматичним рухом для України. Майдан постав важливою історичною подією, яка глибоко вплинула на політику не лише в Європі, а й в глобальному масштабі. Він твердо спрямував Україну на шлях до Європи. 

Однак нам варто пам’ятати: обраний українським народом шлях увечері 21 листопада 2013 року хоч важкий, проте незворотний. Він — триває донині…


Голова райдержадміністрації                            В.о. голови районної ради
Євгеній Дубовий                                                 Олександр Парчевський