Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4248
Вчора 8202
За цей тиждень 46987
За минулий тиждень 56881
За цей місяць 152882
За минулий місяць 254157
За весь час 2757031
День за два: перші 50 днів роботи Верховної Ради України
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону «Про державну підтримку кінематографії в Україні» щодо надання державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб’єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні» №130-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 вересня 2019 року.
16 жовтня Кабінет Міністрів України на своєму засіданні утворив Комісію з питань захисту бізнесу при Кабінеті Міністрів України. Цей орган буде проводити аналіз стану справ та причин виникнення проблем у бізнесу в процесі реалізації державної політики, а також буде вивчати роботу центральних та місцевих органів державної влади з метою формування кращих умов для захисту бізнесу від незаконного впливу суб'єктів владних повноважень.
День за два: перші 50 днів роботи Верховної Ради України
16 жовтня за участю голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського відкрито навчально-практичний центр сучасних деревообробних технологій на базі вищого художнього професійно-технічного училища №5 м.Вінниці.
15 жовтня в залі засідань Будинку рад відбулася IX звітно-виборна конференція районної ветеранської організації, на яку були запрошені очільники району та міської ОТГ. Звертаючись з вітальним словом до присутніх у залі ветеранів війни та праці, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк зазначив, що їхня організація на належному рівні проводить роботу, спрямовану на соціальний захист літніх людей, залучення їх до активного громадського життя.
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!