Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 94
Вчора 600
За цей тиждень 3428
За минулий тиждень 3925
За цей місяць 8695
За минулий місяць 24702
За весь час 6124986
Сергій Борзов: За кошти державної субвенції у вінницькі школи придбано і доставлено обладнання на 19 мільйонів гривень для 50 математичних кабінетів
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 12 січня провів зустріч із Президентом Республіки Молдова Майєю Санду, яка перебуває в Україні з офіційним візитом.
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з Президентом Республіки Молдова Майєю Санду. Під час заходу сторони обговорили питання щодо захисту територіальної цілісності та суверенітету,   впровадження системних реформ та перспективи міжпарламентської співпраці.
У лютому 2021 року відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року 2020». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.
 
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику
У Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Молдова Майї Санду, яка перебуває в Україні з офіційним візитом.
У 2020 році Верховна Рада IX скликання провела 88 пленарних засідань, відбулося 4 154 голосувань.
Вранці 8 січня на батьківщину повернулися четверо українських громадян: Євген Морар, Володимир Тостоган, Олег Войнеровський та Павло Чайка, члени екіпажу танкера Captain Khayyam, який було затримано в територіальних водах Лівії 13 лютого 2016 року. У грудні 2017-го лівійський суд засудив українців та інших членів екіпажу судна до п’яти років ув’язнення.
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї
Підписання угод про розподіл продукції на нафтогазових ділянках продемонструє міжнародним інвесторам, що Україна є привабливою для інвестицій, а Уряд виконує взяті на себе зобов’язання. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.