Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 134
Вчора 1146
За цей тиждень 1709
За минулий тиждень 3364
За цей місяць 8746
За минулий місяць 14073
За весь час 639735
З січня 2019 року грошове забезпечення українського солдата має складати не менше 10 тис. грн. – Президент
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу «Суспільне телебачення» у Кропивницькому зауважив, що фінансування армії збільшено майже втричі.
Відповідальність і конкретні справи потрібні сьогодні Україні задля підтримки зростання і зміцнення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на 15-ій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії. 
Верховна Рада України у четвер нинішнього пленарного тижня планує розглянути питання направлення до Конституційного суду законопроекту 9037 щодо стратегічного курсу України на членство в ЄС та НАТО. Про це повідомив Голова Верховної Ради України А.Парубій на початку засідання Погоджувальної ради у понеділок. За його словами, також передбачається розгляд законопроектів щодо скасування депутатської недоторканності і документів щодо перейменування Кіровоградської і Дніпропетровської областей у рамках закону про декомунізацію.
Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 17 вересня провів традиційну щопонеділкову нараду з директорами департаментів та служб Вінниччини.
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час наради з представниками органів місцевого самоврядування району, яка відбулася 1 серпня. Очільник виконавчої влади району акцентував увагу учасників зібрання на необхідності системно і активно працювати над розв’язанням усіх завдань, які ставить перед нами сьогодення, щоб забезпечити поступальний рух територіальних громад, соціально-економічний розвиток Барського краю.