Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2123
Вчора 7866
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 48634
За цей місяць 87084
За минулий місяць 247663
За весь час 4810216
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
Ситуація з лісовими пожежами в Луганській області буде розглянута на засіданні Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де  прийматимуться рішення про виділення необхідних коштів постраждалим. 
Понад 5 тис. українців очікують на трансплантацію органів. Умов для розвитку цієї галузі медицини в Україні не було забезпечено, тому багато громадян змушені проводити операції за кордоном. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
У понеділок, 6 липня, в режимі відеоконференції відбулась розмова Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з новопризначеним Директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупом Банерджі.
 
Відтепер провести ІФА можна в Барській ЦРЛ, так як  за кошти районного бюджету було придбано апарат для його проведення.

 
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп висловив співчуття постраждалим від вибуху в Києві та паводків на Західній Україні.
Відповідні укази оприлюднені на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Указом Президента №238/2020 від 18 червня 2020 року з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації звільнено Скальського Владислава Володимировича.