Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 414
Вчора 650
За цей тиждень 2489
За минулий тиждень 4010
За цей місяць 10388
За минулий місяць 26015
За весь час 601428
Дякую за підтримку України у протидії російському агресору – Президент про рішення послів країн ЄС щодо запровадження санкцій проти осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту
Потужні сонячні електростанції, ефективні сільгоспкооперативи, цілюща мінеральна вода, сільський зелений туризм та історичні, духовні місця — Барський район відкритий до пізнання! Запрошуємо гостей з інших областей і країн, щоби переконатися у ресурсних можливостях, інвестиційній та туристичній привабливості нашого краю!
«Це свідчить про невідворотність покарання для будь-яких фізичних чи юридичних осіб, які мали, мають або будуть мати відношення до дій, пов’язаних зі спробою анексії та тимчасової окупації українського Криму», - зазначив Глава держави на своїй сторінці у Facebook.
Україна має достатній потенціал і потужності для того, аби швидко перетворитися на регіональний хаб автомобілебудування. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівництвом французького автогіганта – групою Renault.
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на початку виступу зробив невеликий аналіз роботи восьмої сесії. За його словами, Верховна Рада, маючи сьогодні останнє пленарне засідання, працювала до останньої хвилини і приймала рішення.
Під час засідання керівник Вінниччини торкнувся питання врегулювання ситуації, що склалася довкола Брацлавського агроекономічного коледжу. У контексті цього питання Валерій Коровій доручив вивчити можливості розширення у закладі номенклатури тих спеціальностей, яких потребує галузь сільського господарства регіону.
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час прес-конференції, яка відбулася 20 червня в прес-центрі райдержадміністрації. Очільник району та заступник начальника – начальник Барського дорожньо-ремонтного пункту філії «Жмеринський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» Олег Кондратюк розповіли журналістам районного і міського часописів та ефірного радіомовлення про роботу, яка проводиться в районі з метою поліпшення стану доріг.