Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 567
Вчора 1353
За цей тиждень 1920
За минулий тиждень 51529
За цей місяць 400977
За минулий місяць 390336
За весь час 6052527
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
14 Вересня 2020

11 вересня 2020 року на території Барської районної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий та в.о. голови районної ради Олександр Парчевський з нагоди Дня фізичної культури і спорту привітали працівників галузі з професійним святом та нагородили кращих з них грамотами районної державної адміністрації та районної ради. 

В своїх промовах керівництво району подякувало їм за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з розвитку фізичної культури і спорту в районі, високі спортивні результати їхніх вихованців на змаганнях різних рівнів, побажали їм натхнення, сил, терпіння у їхніх нелегкій справі – виховання підростаючого покоління.

Крім того, учасників  урочистого зібрання привітали вихованці клубу спортивного танцю «Денс стиль», дитячої школи сучасного танцю «Баракуда» та народний аматорський ансамбль української пісні "Краса Поділля".