Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 528
Вчора 1353
За цей тиждень 1881
За минулий тиждень 51529
За цей місяць 400938
За минулий місяць 390336
За весь час 6052480
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
10 Вересня 2020
Турбота про дітей є першочерговим напрямком роботи служби у справах дітей райдержадміністрації. Щасливими діти можуть бути лише маючи батьків, живучи у повноцінній родині. 

Діти, що перебувають в державних закладах, також мають право на проживання у сім’ї. Вони мріють про родину та чекають на неї. І є люди, які небайдужі до проблеми сирітства. Вони з радістю відкривають свої серця та приймають у свою родину дітей, створюють сімейний затишок, віддають дітям тепло своїх сердець.

Таким є дитячий будинок сімейного типу Захаруків Віктора та Алли. Дитячий будинок сімейного типу подружжя Захаруків створено у червні 2009 року. За період функціонування дитячого будинку сімейного типу із родини вибуло 9 вихованців. Усі випускники дитячого будинку сімейного типу здобули освіту, більшість із них вже мають власні сім’ї, проживають окремо, працевлаштовані. На родинні свята вихованці, які вибули із родини, приїжджають до Захарука В.В. та Захарук А.А., підтримують родинні зв’язки.

Подружжя Захаруків, які виховали двох власних синів, в даний час виховують четверо прийомних дітей, вчора прийняли у свою сім’ю ще п’ятеро рідних між собою братиків та сестричку. Більше року діти перебували у одному із центрів реабілітації дітей області. І нарешті дітки дочекались своєї родини. Тепер вони матимуть люблячу родину та турботливих батьків.

Напередодні влаштування дітей у родину, батьки-вихователі підписали договір, який укладений між ними та районною державною адміністрацією в особі голови райдержадміністрації Дубового Євгенія про влаштування дітей до дитячого будинку сімейного типу. 
Голова райдержадміністрації запевнив, що районна влада і надалі докладатиме зусиль для підтримки і зміцнення сім’ї, відновлення сімейних цінностей, створення умов для виховання та всебічного розвитку підростаючого покоління.

Начальник служби у справах дітей                                                              
райдержадміністрації                                                             Лілія ПРЕДИТКЕВИЧ