Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 33
Вчора 10026
За цей тиждень 48642
За минулий тиждень 145034
За цей місяць 396170
За минулий місяць 390336
За весь час 6046500
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
28 Серпня 2020

Управління соціальної політики Барської районної державної адміністрації повідомляє про реалізацію з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р. пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 744 від 29.07.2020 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка».

Ці Порядок та умови визначають механізм реалізації пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020—2021 роках, що передбачає перерахування грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” на поточний рахунок із спеціальним режимом використання батьків, у яких народилася дитина, а в разі їх відсутності ― патронатних вихователів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів новонародженої дитини, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”. 

Право на отримання грошової компенсації мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які разом з дитиною на законних підставах проживають на території України, є її батьками, патронатними вихователями, прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами (якщо батьки відмовилися від новонародженої дитини в пологовому будинку (відділенні), перинатальному, неонатальному центрі) і забезпечують належні умови для догляду за нею та її виховання. 

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну живонароджену дитину розмір якої становить 5 тис. гривень і служить для придбання дитячих товарів, засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, дитячого одягу та взуття, дитячого харчування, дитячого посуду, дитячих іграшок, текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр, товарів для породіллі.

Виплата грошової компенсації буде проводитися у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк.

Для призначення грошової компенсації отримувачу необхідно буде подати (надіслати) управлінню соціальної політики, виконавчому органу сільської, селищної, міської ради об‘єднаної територіальної громади заяву за встановленою формою з усіма необхідними документами у паперовій або електронній формі із зазначенням реквізитів спеціального рахунка і протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на спеціальний рахунок в уповноваженому банку самостійно використовувати призначену грошову компенсацію на придбання дитячих товарів, та засобів дитячої гігієни у суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати продаж споживчих товарів безпосередньо населенню для особистого споживання, що приєднаються до публічного договору про реалізацію пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

  
Управління соціальної політики Барської районної державної адміністрації