Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 578
Вчора 1353
За цей тиждень 1931
За минулий тиждень 51529
За цей місяць 400988
За минулий місяць 390336
За весь час 6052540
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
27 Серпня 2020

27 серпня 2020 року під керівництвом заступника голови комісії Людмили Гвардіян відбулося чергове засідання спостережної комісії при Барській райдержадміністрації. 

На засідання було запрошено провідного інспектора  Барського РС з питань пробації Зоріну Щур.

Під час засідання розглядалося питання роботи Барської районної філії обласного центру зайнятості по сприянню у працевлаштуванні особам, звільненим з місць позбавлення волі.

Директор Барської районної філії обласного центру зайнятості Ігор Кондратюк звернув увагу присутніх  на те, що працевлаштування засуджених має важливе значення як для них самих, так і для суспільства. Обмеження соціальних зв’язків, тривала ізоляція, необізнаність у правових питаннях, негативне ставлення роботодавців до звільнених з місць позбавлення волі -  основні причинами, через які звільнені не можуть працевлаштуватися. «Зайнятість осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, зменшує рівень рецидивної злочинності та сприяє безпеці суспільства», - зазначив Ігор Кондратюк.

Він ознайомив присутніх з переліком послуг, які надає служба зайнятості, порядком реєстрації для отримання статусу безробітного і пошуку роботи за рівнем освіти, затребуваністю на ринку праці, додатковими гарантіями у сприянні працевлаштування громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці. Ігор Кондратюк поінформував про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Кожному, хто звернувся до центру зайнятості, допомагають знайти роботу – тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищити свою кваліфікацію, отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття. 

Управління соціальної політики Барської райдержадміністрації