Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7459
Вчора 16367
За цей тиждень 7459
За минулий тиждень 102061
За цей місяць 245863
За минулий місяць 266713
За весь час 5499874
Президент розпочав офіційний візит до Республіки Австрія
Правила розумного карантину. Чистота інформації
07 Серпня 2020

Обласна служба зайнятості частково повертається до звичного режиму роботи. Ми готові до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості з дотриманням усіх санітарних норм.

Вінницька область знаходиться у «жовтій» та «зеленій» зонах рівня епідемічної небезпеки. Про це йдеться в постанові уряду від 22 липня №641.

Отже, з 10 серпня 2020 року прийом клієнтів державної служби зайнятості безпосередньо у приміщеннях буде відновлений у таких філіях обласного центру зайнятості Барській, Бершадській, Гайсинській, Жмеринській, Іллінецькій, Козятинській, Ладижинській, Липовецькій, Літинській, Мурованокуриловецькій, Оратівській, Піщанській, Погребищенській, Теплицькій, Томашпільській, Тростянецькій, Тиврівській, Хмільницькій Чернівецькій, Чечельницькій, Шаргородській, Ямпільській.

А у районах, де визначено «жовтий» рівень небезпеки, центри зайнятості продовжують працювати дистанційно. Це Вінницький міський центр зайнятості та Вінницька, Калинівська, Крижопільська, Могилів-Подільська, Немирівська, Тульчинська філії обласного центру зайнятості.

Нагадуємо, що обслуговування в центрах зайнятості здійснюється з дотриманням усіх карантинних правил, тож просимо шукачів роботи та роботодавців не забувати про засоби індивідуального захисту.

Також звертаємо увагу зареєстрованих безробітних, що на запланований особистий прийом до кар’єрного радника вони повинні взяти з собою оригінали документів: трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту.


Відділ інформаційної роботи