Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 598
Вчора 889
За цей тиждень 50761
За минулий тиждень 145034
За цей місяць 398289
За минулий місяць 390336
За весь час 6049168
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
20 Липня 2020

20 липня 2020 року народний депутат України Ірина Борзова спільно з головою райдержадміністрації Євгенієм Дубовим  передали  нові автомобілі для амбулаторій загальної практики сімейної медицини Барського району. 

6 нових автомобілів RENAUT  DUSTAER були придбані за кошти  Міністерства розвитку громад та територій України та співфінансуванні з районного бюджету в розмірі 10% вартості авто. 

Тепер усі амбулаторії ЗПСМ району забезпечені транспортом.

Крім того, Ірина Борзова  спільно з головним лікарем КНП «Барська ЦРЛ»   Олександром Костенком  оглянули приміщення інфекційного відділення лікарні, де вже третій рік триває ремонт. 

Народний депутат повідомила, що урядом вже прийнято рішення про виділення коштів на завершення ремонту відділення. 

За словами Ірини Борзової основним завданням є збереження лікарні, оснащення її сучасним обладнанням, забезпечення працівників заробітною платою, що в результаті покращить надання медичних послуг населенню.