Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3898
Вчора 7370
За цей тиждень 27516
За минулий тиждень 63472
За цей місяць 42589
За минулий місяць 257280
За весь час 5025471
Верховна Рада України готова до діалогу та співпраці з представниками церков і релігійних організацій, - Дмитро Разумков
13 Липня 2020

За результатами І етапу конкурсного відбору, у Вінницькій області, визначено 3 інвестиційні ділянки, які знаходяться у Вінницькій, Барській, Жмеринській міських ОТГ.

Під час відбору оціночна комісія з аналізу та відбору інвестиційних пропозиції учасників, до якої входять представники Агенції РР Вінницької області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та представники Ukraineinvest у Центральній Україні, керувалась наступними критеріями:

1) призначення ділянки - під виробництво / промисловість / розвиток бізнесу  (не с/г, не землі запасу тощо)

2) площа ділянки - не менше 2 га

3) ділянки обов'язково повинні бути типу "грінфілд" (без будівель і споруд на території ділянки).

Три ділянки були дискваліфіковані через невідповідність, а 3 стали переможцями, що отримали  найвищу кількість балів серед усіх претендентів за таблицею критеріїв оцінки.

Нагадаємо, що на конкурс було подано 10 інвестиційних ділянок від 6 ОТГ: Вінницька, Барська, Жмеринська, Тульчинська міські ОТГ та Росошанська, Ковалівська сільські ОТГ.

В громадах, що пройшли до ІІ етапу конкурсу наприкінці липня-початку серпня буде проведено аудит ділянок за участю польського експерта та представників Агенції РР Вінницької області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та представники Ukraineinvest у Центральній Україні.

Аудит буде, свого роду, навчальним заходом для заявників - репетицією перед візитом справжнього потенційного інвестора. За результатами аудиту конкурсна комісія визначить 1 переможця, що буде змагатись за першість на міжрегіональному рівні.

Довідково:

Проєкт «Конкурс «Золота ділянка 2020»  реалізується в 7 областях України.  Мета: Визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах, задля підвищення спроможності громад залучати вітчизняних та іноземних інвестицій.

У Вінницькій області проєкт впроваджується  Польською Агенцію Інвестицій і Торгівлі ( #PAIH) спільно із нашою Агенцією та Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА в рамках проєкту Польської допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».