Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7815
Вчора 8319
За цей тиждень 46460
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 84910
За минулий місяць 247663
За весь час 4808042
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
29 Травня 2020

28 травня 2020 року голова Барської районної державної адміністрації Євгеній Дубовий побував з робочою поїздкою у с. Ялтушків, де розпочато реконструкцію приміщення Ялтушківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  в рамках програми «Виконання інвестиційних проєктів  в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток охорони здoров’я у сільській місцевості», що проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету. 

До нього також приєднався головний лікар районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Капиця.

З ходом ремонтних робіт Євгенія Дубового ознайомив керівник ТОВ «ПОДІЛЛЯЕКОСТРІМ» Роман Лотоцький, що займається їх виконанням. 

Амбулаторія обслуговує  населення не однієї сільської ради, тому повноцінне її функціонування вкрай необхідне для мешканців. 

Євгеній Дубовий та Володимир Капиця відвідали  також  Балківську амбулаторії  загальної практики сімейної медицини, в якій в 2020 році також планується провести реконструкцію  приміщення. 

Крім того, до кінця року заплановано відремонтувати ще приміщення амбулаторії загальної практики сімейної  медицини,  що розташоване в с.Терешки.