Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4867
Вчора 7838
За цей тиждень 20560
За минулий тиждень 54188
За цей місяць 20560
За минулий місяць 229748
За весь час 4492791
30 Березня 2020

Про це поінформував сьогодні під час брифінгу в ОДА Владислав Скальський.

«З огляду на велику кількість звернень, ми збільшили кількість в’їздів та виїздів у місто, відтепер їх п’ять замість трьох. Додані в’їзд та виїзд на Гніваньському шосе, а також на перехресті вулиці Келецької та Барського шосе. Ми  відпрацьовуємо систему роботи цих пунктів, аби там забезпечувався дієвий протиепідемічний контроль. - повідомив очільник області.- Як зазначалось раніше, на блокпостах, у разі потреби,  буде проводитись температурний скрінінг. Я наголошую, що це має здійснювати людина, котра розуміє перші прояви ГРВІ та має медичну освіту. Отож на наших постах будуть стояти лікарі-інтерни».

Нагадаємо: обмеження на в’їзд у м.Вінницю  були  запроваджені з 20:00 28 березня. Відкритими залишались три напрямки, а саме: Немирівське шосе, в’їзд з напрямку Житомира та в’їзд по Хмельницькому шосе.

Також в області були введені чотири карантинні пости на основних трасах М – 12 та М – 21. Вони знаходяться у Могилів-Подільському районі, в с.Краснопілка Гайсинського району, у с. Махнівка Козятинського району та в Літинському районі.

На карантинних постах несуть службу поліцейські, медики, представники ДСНС та Нацгвардії. Ними проводяться відповідні заходи, запроваджені з метою недопущення поширення вірусу COVID-19 на території області.

Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/25517-kilkist-vizdiv-ta-vyizdiv-u-misto-vinnytsiu-zbilsheno-teper-ikh-piat-zamist-trokh