Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2353
Вчора 7327
За цей тиждень 17090
За минулий тиждень 50336
За цей місяць 2353
За минулий місяць 224679
За весь час 3994095
21 Лютого 2020
Сьогодні, 21 лютого, у Барі відбулося урочисте відкриття сервісного центру Пенсійного фонду України, на яке завітали начальник Головного управління ПФУ у Вінницькій області Олена Корчака, заступник голови райдержадміністрації Микола Мандрика, заступник голови районної ради Олександр Парчевський, очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський.

Вони щиро привітали колектив центру та усіх учасників урочистостей з такою гарною подією. Адже оновлений сервісний центр – це ще один крок у поліпшенні якості обслуговування його клієнтів та наближенні пенсійних послуг до громадян.

Крім того, як наголосила у своєму виступі начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, у сервісному центрі створене безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю з метою безперешкодного отримання ними пенсійних послуг. Підтвердженням цьому є висновок аудиту доступності про дотримання норм інклюзивного облаштування сервісного центру, проведеного Вінницькою громадською організацією «Гармонія», який очільниця Головного управління ПФУ області урочисто вручила керівнику Барського сервісного центру Аллі Мокляк.

Святковий настрій подарували усім присутнім самодіяльні артисти ветеранського клубу «Надвечір’я».

А після урочистого перерізання символічної стрічки кожен міг ознайомитися з роботою оновленого та обладнаного відповідно до Єдиних стандартів обслуговування сервісного центру, де створені  всі умови для того, щоб пенсійні послуги надавались громадянам швидко, прозоро та якісно. 

Щодо інклюзивного простору, то встановлено пандус, облаштовано спеціально адаптовану туалетну кімнату. Завдяки тактильним та візуальним позначенням – табличкам дубльованим рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, забезпечується зручна навігація.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації