Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2132
Вчора 7327
За цей тиждень 16869
За минулий тиждень 50336
За цей місяць 2132
За минулий місяць 224679
За весь час 3993871
21 Лютого 2020
20 лютого, згідно з планом роботи, службою у справах дітей райдержадміністрації  за участі представника Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено рейд «Сім’я» на території Ходацької, Ялтушківської та Балківської сільських рад. До рейдової групи долучилися також представники місцевих сільських рад. 

У сім’ях опікунів законні представники дітей належним чином дбають про їх утримання, виховання та всебічний розвиток. Соціальні виплати на дітей витрачаються виключно в інтересах дітей. Опікуни та піклувальники виконують усі вимоги, які покладено на них згідно законодавства України.

Однак, у ході рейду на території Ходацької сільської ради під час відвідування багатодітної сім’ї виявлено незадовільні умови проживання дітей. Встановлено, що у кімнатах безлад, недостатньо спальних місць для п’яти дітей, немає шаф для зберігання речей, усі речі брудні та неохайно лежать на підлозі. Меблі поламані, постільної білизни немає, будь-які миючі засоби також відсутні. Є незначний запас їжі та дров на зимовий період, однак цього недостатньо для такої великої родини. На що були витрачені соціальні виплати на дітей (понад 10 тис. грн.), мати дітей пояснити не змогла. З інформації, наданої головою місцевої територіальної громади, багатодітна жінка заборгувала велику суму коштів у місцевий продуктовий магазин. Діти у вищевказаній сім’ї неохайні, брудні, старші діти без поважних причин не відвідують шкільні заняття.

Питання виховання дітей у цій сім’ї розглядатиметься на засіданні опікунської ради при виконкомі Ходацької сільської ради.

А вже сьогодні, 21 лютого, головою Ходацької сільської ради В. Коломійчуком дітей вищевказаної родини  разом із матір’ю доставлено до КНП «Барська центральна районна лікарня» для огляду та, при потребі, лікування. 

В подальшому діти будуть влаштовані до одного із центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області. Матері дітей вкотре надається шанс створити належні умови проживання для своїх нащадків.


Служба у справах дітей райдержадміністрації