Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 11032
Вчора 15866
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 96726
За цей місяць 233069
За минулий місяць 266713
За весь час 5486946
Президент розпочав офіційний візит до Республіки Австрія
Правила розумного карантину. Чистота інформації
23 Січня 2020

Мінсоцполітики роз’яснило, що виплата премії до державного, професійного свята, ювілейної дати посадовій особі місцевого самоврядування, яка знаходиться у відпустці для догляду за дитиною, законодавством не заборонена.

Положення про преміювання органами місцевого самоврядування розробляється самостійно, з дотриманням законодавства про службу в органах місцевого самоврядування, норм постанови КМУ №268 та наказу Мінпраці №77, яким затверджені умови оплати праці робітників.

У Положенні про преміювання визначається коло працівників, на яких поширюється чинність преміальної системи, показники та умови преміювання щодо кожної категорії працівників, які передбачають не лише право на одержання премії, а й її розмір. Також положенням визначається:

періодичність преміювання (місячна, квартальна або залежно від фінансових можливостей, виплата премій до державних і професійних свят та ювілейних дат) та строки виплати премії;

порядок нарахування премії кожній категорії працюючих;

порядок та підстави для збільшення (чи зменшення) розміру премії окремим працівникам або позбавлення її повністю.

Виплата премії до державного, професійного свята, ювілейної дати посадовій особі місцевого самоврядування, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років, законодавством не заборонена і вирішується кожним органом місцевого самоврядування самостійно за наявності коштів на таку виплату.

Водночас найбільш доцільним було б передбачити виплату такої премії в Положенні про преміювання, яке з метою уникнення спірних питань при нарахуванні та виплаті премій працівникам повинно мати ознаку формальної визначеності, тобто давати у тих чи інших випадках відповідь на питання про наявність чи відсутність у працівника права на премію та про її розмір.


Відділ з питань додержання законодавства 
про працю,зайнятість та інших нормативно-правових
актів Управління Держпраці у Вінницькій області