Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7801
Вчора 15866
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 93495
За цей місяць 229838
За минулий місяць 266713
За весь час 5483694
Президент розпочав офіційний візит до Республіки Австрія
Правила розумного карантину. Чистота інформації
22 Січня 2020

Сьогодні, 22 січня, у залі засідань Будинку рад відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України та 101-річниці проголошення Акта Злуки Української Народної  Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
З цими вікопомними подіями в історії нашої держави присутніх  привітав  голова райдержадміністрації  Євгеній Дубовий.

У своєму виступі він зокрема зазначив, що 22 січня 1919 року Акт Злуки об'єднав Українську та Західноукраїнську Народні Республіки і на рідних землях знову постала єдина Українська держава.

Значення цієї події виходить далеко за межі політичного і навіть історичного виміру. У ній сконцентровано могутній національний, моральний і духовний зміст. Попри століття неволі й розділеності між ворогуючими імперіями українці проявили колосальну життєву силу й довели світові, що ніхто й ніщо не може упокорити єдиний народ, який прагне свободи й доброго життя у власній державі.

Об’єднавча ідея соборності українських земель як ніколи актуальна і для нашого сьогодення. Осмислення історичного досвіду боротьби українського народу та могутнього вияву його національної самосвідомості в наш нелегкий і сповнений серйозних викликів час, мужність і героїзм справжніх патріотів України, які нині захищають незалежність і територіальну цілісність Вітчизни, засвідчують, що наша сила – в єдності. 

Про це йшлося і у виступах  голови районної ради Михайла Піддубного та секретаря міської ради Віктора Подуфалова.

За трудові здобутки, активну життєву позицію, вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства та з нагоди Дня Соборності України кращі представники громади району були відзначені Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради. 

Святкового і піднесеного настрою додали усім присутнім художні номери на патріотичну тематику у виконанні працівників районного Центру дозвілля та учасників художньої самодіяльності.

На знак незгасної пам’яті про подвиг мужніх патріотів, які віддали своє життя за незалежну і соборну Україну, за її волю і європейський, демократичний шлях розвитку, були покладені квіти до фотостели Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО/ООС.

Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації