Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3728
Вчора 6786
За цей тиждень 3728
За минулий тиждень 49448
За цей місяць 118882
За минулий місяць 219688
За весь час 3670180
22 Січня 2020

Сьогодні, 22 січня, у залі засідань Будинку рад відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України та 101-річниці проголошення Акта Злуки Української Народної  Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
З цими вікопомними подіями в історії нашої держави присутніх  привітав  голова райдержадміністрації  Євгеній Дубовий.

У своєму виступі він зокрема зазначив, що 22 січня 1919 року Акт Злуки об'єднав Українську та Західноукраїнську Народні Республіки і на рідних землях знову постала єдина Українська держава.

Значення цієї події виходить далеко за межі політичного і навіть історичного виміру. У ній сконцентровано могутній національний, моральний і духовний зміст. Попри століття неволі й розділеності між ворогуючими імперіями українці проявили колосальну життєву силу й довели світові, що ніхто й ніщо не може упокорити єдиний народ, який прагне свободи й доброго життя у власній державі.

Об’єднавча ідея соборності українських земель як ніколи актуальна і для нашого сьогодення. Осмислення історичного досвіду боротьби українського народу та могутнього вияву його національної самосвідомості в наш нелегкий і сповнений серйозних викликів час, мужність і героїзм справжніх патріотів України, які нині захищають незалежність і територіальну цілісність Вітчизни, засвідчують, що наша сила – в єдності. 

Про це йшлося і у виступах  голови районної ради Михайла Піддубного та секретаря міської ради Віктора Подуфалова.

За трудові здобутки, активну життєву позицію, вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства та з нагоди Дня Соборності України кращі представники громади району були відзначені Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради. 

Святкового і піднесеного настрою додали усім присутнім художні номери на патріотичну тематику у виконанні працівників районного Центру дозвілля та учасників художньої самодіяльності.

На знак незгасної пам’яті про подвиг мужніх патріотів, які віддали своє життя за незалежну і соборну Україну, за її волю і європейський, демократичний шлях розвитку, були покладені квіти до фотостели Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО/ООС.

Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації