Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6948
Вчора 8113
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 55314
За цей місяць 145478
За минулий місяць 254341
За весь час 2223517
26 Червня 2019
З 16 по 21 червня у м.Несебр (Республіка Болгарія) тривав міжнародний дитячий фестиваль «Сонце, радість, краса». П’ять тисяч його учасників представляли різні країни світу: Україну, Німеччину, Польщу, Румунію, Грузію, Росію, Болгарію, Литву, Естонію та багато інших.

Дитячий зразковий колектив спортивного танцю «Денс стиль» з м.Бара (керівники Любов Назарова та Наталія Антонюк) успішно виступив на фестивалі та здобув блискучу перемогу, виборовши перші та другі місця.

Неодноразові переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів Олексій Смеречинський та Діана Колосович за виконання хореографічних постановок «Промінь» та «Танці Шманці» зайняли перше місце, отримавши медалі та грамоти. Старша і середня групи колективу, представивши хореографічні композиції «Холодне серце», «Ритми Африки» та «Феєрія танцю», «Вибух енергії», стали срібними призерами. 

Здобувши достойні нагороди,учасники колективу не тільки отримали задоволення від фестивалю та результатів своїх виступів, а ще й дуже гарно відпочили протягом 11 днів на морі, в басейні, аквапарках та анімації.


Відділ культури і туризму райдержадміністрації