Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5168
Вчора 8236
За цей тиждень 5168
За минулий тиждень 58450
За цей місяць 220424
За минулий місяць 166961
За весь час 1512813
«Прийняти норму про відкриті списки – це велике зобов’язання Верховної Ради України цього скликання», - Андрій Парубій про зміни до Виборчого кодексу
07 Березня 2019
На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка. 9 березня наш народ відзначатиме 205-ту річницю від його дня народження, а 10 березня мине 158 років з дня його смерті.

Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щирої синівської любові до нашого духовного батька, людини, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення. 

Ім’я Тараса Григоровича Шевченка невіддільно пов’язано з Україною. Україна – це Шевченко. Шевченко – це Україна. У ньому наша історія, наші мрії, наша надія.

Ім’я Тараса Шевченка ми чуємо з дитинства, його «Кобзар» став для українців національною Біблією. Поет крізь століття доносить нам правду життя через свої твори. 

Сьогодні його невмирущі поезії звучали і в Барі під час традиційних Шевченківських читань, які відбулися біля пам’ятника Великому Кобзарю.

По їх завершенню керівники району та міської об’єднаної територіальної громади поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації