Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6718
Вчора 7903
За цей тиждень 6719
За минулий тиждень 48694
За цей місяць 182279
За минулий місяць 243215
За весь час 4423047
02 Березня 2019
Сьогодні, 2 березня, у Барі відбулося урочисте відкриття реконструйованої, облаштованої за сучасними європейськими стандартами районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

Право перерізати символічну стрічку було надане почесним гостям свята: народному депутату України Івану Мельничуку, заступнику голови обласної державної адміністрації Олександру Крученюку, голові районної державної адміністрації Володимиру Саволюку, голові районної ради Михайлу Піддубному, очільнику міської об’єднаної територіальної громади Артуру Цицюрському, генеральному директору товариства «Краєвид Поділля» Григорію Пузі, президенту обласної федерації з лижного спорту Валерію Погребняку, заступнику начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександру Олійнику.

Директор РДЮСШ «Колос» Олег Голодюк провів для них екскурсію оновленим приміщенням закладу. Усі, хто завітав цього дня до спортшколи, були приємно вражені разючими змінами, які відбулися в цьому закладі завдяки реконструкції.

Тож під час урочистостей, що розпочалися показом відеоролика про Барську районну дитячо-юнацьку спортивну школу «Колос», пролунало чимало слів вдячності на адресу тих, хто був причетним до реалізації цього проекту, головна мета якого, як зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, зробити Бар спортивною столицею Поділля.

А розпочалося втілення цих амбітних планів у 2014 році, коли було зрушено з місця питання спорудження сучасного спортивного майданчика, який сім років мав статус «незавершеного будівництва». 

Очільник виконавчої влади району Володимир Саволюк наголосив, що завдяки державній підтримці, зокрема виділеним з Фонду державного регіонального розвитку коштам, а також співфінансуванню з обласного, районного та міського бюджетів у Барі в жовтні 2015 року було урочисто відкрито універсальний спортивний майданчик із синтетичним покриттям «СпортСмайл» з трибунами на 168 глядацьких місць.

Наступний крок – реконструкція протягом трьох років спортивної зали та адміністративного приміщення районної ДЮСШ «Колос» - також став вдалим. Фінансова допомога держави становила понад 8 млн. грн.

Як наголосив голова райдержадміністрації, ініційовані Президентом України та Урядом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій дали значний поштовх для реалізації багатьох важливих для громад проектів. У тому числі і в Барському районі, який отримав вагому державну підтримку завдяки сприянню народного депутата України Івана Мельничука.

Надала допомогу для облаштування спортшколи й обласна влада, виділено більше 1 млн. грн. з районного та майже 262 тис. грн. з міського бюджетів. Загальна ж кошторисна вартість проекту реконструкції РДЮСШ - 9 млн. 564 тис. грн.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, вітаючи учасників урочистостей з такою знаковою не лише для Барського району, а й для Вінниччини подією, наголосив, що Президент та Уряд створили умови і дали можливості для розвитку регіонів. Тож виважена державна політика, дієве сприяння депутата Верховної Ради України Івана Мельничука, активна позиція обласної влади, цілеспрямована робота керівництва району, наполегливість та ініціативність директора та всього колективу районної дитячо-юнацької спортивної школи дозволили втілити таку прекрасну ідею та перетворити РДЮСШ у заклад європейського рівня. 

Олександр Крученюк висловив переконання, що в недалекому майбутньому Барський район все ж таки стане спортивним центром Поділля. Він подякував усім, хто долучився до реалізації проекту реконструкції Барської спортивної школи, а також вручив Почесні грамоти голові райдержадміністрації Володимиру Саволюку та директору РДЮСШ Олегу Голодюку. Крім того, подарував спортшколі м’ячі.

Народний депутат України Іван Мельничук на початку свого виступу висловив глибоку шану нашим мужнім воїнам, які сьогодні стоять на захисті рідної землі, та попросив усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Він подякував жителям Барського краю за те, що довірили йому честь представляти їхні інтереси у Верховній Раді. Іван Мельничук запевнив, що і надалі буде працювати над розв’язанням актуальних для нашого району питань. А ще народний обранець наголосив, що лише об’єднавшись, ми зможемо досягти поставленої мети. Свідченням цьому є і оновлена за європейськими стандартами Барська спортшкола. Депутат Верховної Ради України вручив директору РДЮСШ подарунок від своєї родини – 10 тис. грн., які попросив спрямувати на підтримку обдарованих юних спортсменів.

Вітання з нагоди відкриття такого чудового оновленого спортивного закладу адресували також присутнім очільники районної та міської об’єднаної громад Михайло Піддубний і Артур Цицюрський, заступник начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Олійник та голова відділення Національного Олімпійського Комітету України у Вінницькій області, дворазовий срібний призер з плавання Павло Хникін, президент обласної федерації з лижного спорту Валерій Погребняк, колишній вихованець Барської РДЮСШ, кандидат технічних наук Володимир Омелянчук, директор Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету Йосип Кібітлевський.

Привітання, подарунки, чудові концертні номери місцевих талантів та народного колективу мажореток «Альфа» з м.Хмельницького – усе це створювало справді святковий настрій та дарувало незабутні враження.

Нікого не залишили байдужими продемонстровані відеофільми про ветеранів та колектив спортшколи, з дня заснування якої виповниться цьогоріч 55 років.

Щиро привітали оплесками учасники урочистостей директора районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Олега Голодюка, нагородженого за здобутки у розвитку спортивної галузі нашого краю почесною відзнакою «За заслуги перед Барським районом».


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)