Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3976
Вчора 8355
За цей тиждень 28860
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 160763
За минулий місяць 264420
За весь час 2506645
Валерій Коровій: Відкриття лялькового театру та відділення екстренки в обласній дитячій лікарні – це реалізація потужних проектів, важливих для регіону
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
31 Липня 2017
29 липня у Барі в парку відпочинку відбувся міський фестиваль творчості «Актив. День». Програма мистецького заходу, ініціатором якого виступила молодіжна громадська організація «Актив. БАР», була досить різноманітною. Відвідувачі мали змогу побувати на алеї митців та взяти участь у цікавих майстер-класах, оглянути виставки оригінальних виробів декоративно-прикладного мистецтва, послухати виступ гурту «V.O.L.T.” та ін.

Очільники району Володимир Саволюк і Михайло Піддубний, які також побували на фестивалі, висловили вдячність представникам громадської організації «Актив. БАР» за активну та плідну роботу, спрямовану на об’єднання креативної молоді міста та реалізацію її ініціатив і проектів, пропагування здорового способу життя, організацію культурного дозвілля та заохочення до творчої діяльності барчан, і вручили грамоту голові зазначеної громадської організації Сергію Мірчуку.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
(Більше світлин 
на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)