Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 13122
Вчора 7679
За цей тиждень 43417
За минулий тиждень 52886
За цей місяць 169412
За минулий місяць 247608
За весь час 3026803
Володимир Зеленський: Українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу
18 Листопада 2019
15 листопада Уряд виділив 125,8 млн грн, щоб забезпечити житлом до кінця поточного року майже 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбати приміщення для  одного дитячого будинку сімейного типу.
15 Листопада 2019
Шановні аграрії! Висловлюємо вам щиру вдячність за клопітку й важливу працю, за мудрість, працьовитість, впровадження новітніх технологій і збереження кращих традицій господарювання. Завдяки вам сільськогосподарська галузь району є флагманом економіки нашого краю, однією з найпріоритетніших для внутрішніх і зовнішніх інвестицій.
15 Листопада 2019
Шановні студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента! Студенти завжди були авангардом української молоді. Від їхньої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
15 Листопада 2019
Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку! Прийміть найсердечніші вітання з нагоди професійного свята! Ваша щоденна праця відіграє суспільно необхідну роль, адже забезпечує розвиток вітчизняної сфери інформаційних і комунікаційних технологій, наближаючи її до світового рівня.
15 Листопада 2019
Міністерство розвитку громад та територій направило обласним державним адміністраціям Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад.
15 Листопада 2019
На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи 14 листопада ц.р. в Українському кризовому медіа-центрі на прес-конференції, присвяченій успішному розвитку енергосервісу в країні і найголовніше - результатам верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.
15 Листопада 2019
Про загиблих від Голодомору українських дітей нагадує відео інформаційної кампанії Українського інституту національної пам’яті «Пам’ять, що рятує: голоси правди».
15 Листопада 2019
Сьогодні, 15 листопада, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Нелі Мельник проведено засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників районної державної адміністрації та її підрозділів, пов’язаного зі зміною, за рішенням Кабінету Міністрів України, організаційної структури та зменшенням чисельності працівників РДА. 
15 Листопада 2019
14 листопада в Барській районній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.
15 Листопада 2019
19 листопада буде проведено бренд-сесію на тему: «Розробка бренд-платформи «Вінниччина туристична». Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з ГО «Громадський простір 2.0» запрошує до участі.