Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3025
Вчора 3082
За цей тиждень 12498
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 61087
За минулий місяць 68826
За весь час 944894
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
17 Січня 2019
Жмеринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області співпрацює з усіма банківськими установами, які, за висновками Національного банку України щодо фінансового стану, виграли тендер та, згідно з рішенням конкурсної комісії по відбору банків, за згодою пенсіонерів можуть відкривати рахунки для виплати пенсій.
13 Грудня 2018
Відеоролики на такі теми виготовив Пенсійний фонд України у співпраці з міжнародною організацією Проект USAID "Трансформація фінансового сектору в Україні" з метою сприяння більшій поінформованості громадян та формуванню громадської думки щодо офіційного працевлаштування.
12 Грудня 2018
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості. «Я від своїх вимог не відступлюсь», - наголосив Президент.
08 Листопада 2018
8 листопада заступник начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталя Абрамова спільно з начальником відділу адміністрування систем, електронних реєстрів та захисту інформації Сергієм Швецем провели практичний семінар-навчання для головних бухгалтерів і кадрових служб підприємств та організацій Барського району
09 Жовтня 2018
На сьогодні в умовах впровадження реформи децентралізації, вирішення питання наближення надання адміністративних послуг до місць проживання громадян – одне з ключових завдань влади. Пріоритетним завданням пенсійників Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області  є своєчасне надання якісних послуг населенню Жмеринського та Барського районів.
08 Жовтня 2018
Підвищення пенсій людям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату, відбудеться вже в цьому році. Про це сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко. За його словами, наступний етап пенсійної реформи – підвищення пенсій людям, які мали великий страховий стаж, але низьку зарплату.
21 Серпня 2018
Жмеринське об'єднане управління Пенсійного фонду України просить звернутися до відділів обслуговування громадян Жмеринка/Бар для виготовлення електронного пенсійного посвідчення.
09 Серпня 2018
Відповідно до статті 8 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», однією з основних вимог для призначення пенсії є наявність страхового стажу. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
03 Липня 2018
Жмеринське об’єднане управління ПФУ Вінницької області повідомляє, що Пенсійний фонд України запровадив сучасний механізм інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.
26 Червня 2018
Відповідно до Кримінального кодексу України, корупційними злочинами вважаються: