Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 13748
Вчора 17177
За цей тиждень 46809
За минулий тиждень 102061
За цей місяць 285213
За минулий місяць 266713
За весь час 5539774
Виступ Президента України Володимира Зеленського на комеморативному урочистому засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з нагоди відзначення 75-ї річниці ООН
Правила розумного карантину. Чистота інформації
06 Лютого 2015

 05.02.2015 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.


На порядку денному розглядалось питання щодо оформлення трудових відносин та дотримання розміру мінімальної заробітної плати у суб’єктів господарювання, видом економічної діяльності яких є діяльність ресторанів та надання послуг мобільного харчування. 
12 Грудня 2014

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» з метою заохочення роботодавців до впровадження корпоративної політики, спрямованої на підтримку батьків, які повертаються (реінтегруються) до роботи після відпустки для догляду за дитиною, поширення сімейних цінностей, розвитку програм для закріплення гендерної рівності в компанії і поза її межами, а також суспільного визнання досвіду таких підприємств, проводить конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці»

19 Листопада 2014

На жаль, 2014 рік для нашої області не минає без нещасних випадків на виробництві зі смертельними наслідками. Так, за інформацією територіального управління Держгірпромнагляду, протягом серпня-вересня поточного року у Вінницькій області сталося чотири нещасних випадки зі смертельними наслідками, а також підвищився рівень загального травматизму. 

15 Вересня 2014
Порушення трудового законодавства при використанні найманої праці зустрічаються, нажаль, досить часто. Про це свідчать усні та телефонні звернення громадян, які вже опинилися в скрутному становищі. Найбільша кількість таких звернень надходить від робітників, зайнятих у сільському господарстві, в торгівлі та наданні супутніх послуг. 
25 Липня 2014

Відповідно до Конституції України, кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя роботою, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. На превеликий жаль, ще приходиться зустрічатися з таким ганебним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин та одержання заробітної плати в «конвертах». 

26 Червня 2014

26 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На зібранні були присутні керівники ТОВ „Лан” с. 

24 Червня 2014

Частиною шостою статті 79 Кодексу закону про працю України та статті 12 Закону України «Про відпустки» передбачено поділ щорічної відпустки на частини будь-якої тривалості на прохання працівника за умови, що основна безперервна їх частина становитиме не менше 14 календарних днів. 

20 Травня 2014

Для здійснення контролю за своєчасною та не нижче визначеного державою мінімального розміру оплатою праці, відділом праці управління соціальної політики райдержадміністрації самостійно, а також спільно із державним інспектором з питань праці, протягом січня-квітня 2014 року проведено 52 перевірки. 

13 Травня 2014

13 травня за участю голови райдержадміністрації Володимира Саволюка та його першого заступника Нелі Мельник відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. 

23 Квітня 2014

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 „Про День охорони праці” в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці.