Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7822
Вчора 16367
За цей тиждень 7822
За минулий тиждень 102061
За цей місяць 246226
За минулий місяць 266713
За весь час 5500247
Президент розпочав офіційний візит до Республіки Австрія
Правила розумного карантину. Чистота інформації
26 Червня 2015

25 червня перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник провела засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 

25 Червня 2015

25 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання мобільної моніторингової групи при районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

21 Травня 2015

19 травня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 

15 Квітня 2015

Шановні колеги! Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. 

01 Квітня 2015

Згідно ст.119 Кодексу законів про працю України, за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. 

31 Березня 2015

31 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання мобільної моніторингової групи при районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

12 Березня 2015

З ініціативи громадської організації «Центр соціального лідерства» ініціюється проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України».

 

Мета заходу – створення інформаційно-освітньої платформи найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями в Україні для налагодження ефективного партнерства, навчання та підтримки організацій, діяльність яких спрямована на вирішення актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя. 

27 Лютого 2015

26 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання мобільної моніторингової групи при районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

20 Лютого 2015

У минулому році у Вінницькій області сталося 3 аварії, пов’язані з використанням газу в побуті, внаслідок яких постраждало 8 осіб, з них смертельно - 2 (7 отруєнь продуктами згорання, з них смертельно - 1).


06. 

14 Лютого 2015

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28 грудня 2014 року № 77-VIII внесено ряд змін до Кодексу законів про працю України (далі - Кодекс).