Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4877
Вчора 7838
За цей тиждень 20570
За минулий тиждень 54188
За цей місяць 20571
За минулий місяць 229748
За весь час 4492802
23 Квітня 2014

Згідно з переліком робіт, які не є сумісництвом, інша робота, яка виконується, якщо за основною роботою працівник працює неповний робочий день і відповідно до цього одержує неповний оклад (ставку) і якщо оплата його праці на основній та іншій роботі не перевищує повного окладу (ставки) за основним місцем роботи, не є сумісництвом. 

18 Квітня 2014

Що робити, якщо на першому місці роботи працівникові не оформили трудової книжки (до цього він навчався в професійно-технічному училищі та проходив строкову службу), а на новій роботі у нього вимагають трудову книжку?
Сьогодні порядок внесення запису до трудової книжки про попередній стаж роботи в іншого роботодавця за відсутності трудової книжки чинним законодавством чітко не врегульований. 

13 Березня 2014

Територіальна  державна  інспекція  з  питань  праці надає роз’яснення стосовно того, чи вважається укладеним трудовий договір тоді, коли наказу чи  розпорядження про прийняття на роботу не було видано, проте працівника вже фактично було допущено до роботи. 

12 Березня 2014

До територіальної державної інспекції з питань праці у Вінницькій області часто звертаються громадяни з таким запитанням: «Чи зобов \\\'язане підприємство надавати та оплачувати додаткову відпустку у зв \\\'язку з навчанням своїм працівникам, які заочно навчаються у вищих навчальних закладах, навчальних закладах післядипломної освіти за спеціальностями, які не відповідають профілю та потребам підприємства, і часто це не перша, а друга або третя освіта?». 

10 Лютого 2014

Протягом 2013 року Територіальною державною інспекцією з питань праці, згідно з планом роботи, за заявками громадян,за дорученням органів державної виконавчої влади та правоохоронних органів проведено 56 перевірок підприємств, організацій та фізичних осіб - приватних підприємців, які використовують найману працю у Барському районі. 

10 Лютого 2014

Якщо  працівник  спеціально  відряджений  дла  праці  у  вихідні  чи  святкові  і  неробочі  дні , то в   наказі  про  направлення  у  відрядження  повинно  бути  вказано,  що  працівник  буде  працювати  у  ці  дні.