Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 593
Вчора 976
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 7992
За цей місяць 17760
За минулий місяць 24702
За весь час 6134755
Питання співпраці між Україною та Болгарією обговорили депутатські групи з міжпарламентських зв’язків обох держав під час відеозустрічі
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї
21 Лютого 2020
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 р. №1418 затверджено Порядок виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я.
18 Лютого 2020
Про наступне звільнення держслужбовців повідомлятимуть за місяць. Згода профспілки на це не потрібна.
17 Лютого 2020
Державна служба з питань праці має право без попередження перевіряти, як бізнес виконує трудове законодавство. Розповідаємо про порядок перевірки та які штрафи доведеться сплатити за незадекларованих працівників.
14 Лютого 2020
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що нині склалася, керівниками закладів освіти та органами освіти і місцевого самоврядування приймаються рішення про призупинення роботи відповідних закладів освіти, закриття їх на карантин та вимушені простої. Але через те, що заняття в закладах загальної середньої освіти не проводяться, за працівниками цих закладів має зберігатися заробітна плата.
13 Лютого 2020
Наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства. Розповідаємо про всі тонкощі оформлення працівників.
12 Лютого 2020
Шановні роботодавці! Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.
10 Лютого 2020
На виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці. З 10 лютого цього року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія.
10 Лютого 2020
Юридичні  особи  та  фізичні особи - підприємці, які  використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу  за порушення законодавства про працю. Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень зазначених порушень.
29 Січня 2020
Працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін.
28 Січня 2020
Згідно з ч. 3 ст. 64 ГКУ підприємство, установа, організація (далі — підприємство), тобто роботодавець, має право самостійно визначати організаційну структуру, а також встановлювати чисельність працівників і штатний розпис.