Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2059
Вчора 6938
За цей тиждень 2059
За минулий тиждень 50336
За цей місяць 212002
За минулий місяць 209609
За весь час 3978744
Прийнято Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)"

Відповідно до наказу №1 Барського РВК від 05.01.1951 року й розпочалася історія райвійськкомату на території нашого краю. У такому статусі комісаріат працював понад п’ять десятиліть. А внаслідок проведення заходів реформування 31 липня 2004 року було сформовано Барсько-Мурованокуриловецький об’єднаний районний військовий комісаріат Вінницької області.

 

Чимало подій відбулося протягом 65-ти років не лише в нашій країні загалом, а й у Барському районному військовому комісаріаті зокрема. Змінювалася його штатна чисельність, працівники та керівники. Протягом тривалого періоду функціонування даної військової установи свого часу її очолювали комісари: 

 

з 04.01.1951 по 30.07.1962 - майор Куклєв Олександр Іванович, 

 

з 08.09.1962 по 15.03.1963 - підполковник Сухоруков Іван Васильович, 

 

з 15.04.1963 по 25.10.1972 - підполковник Заболотний Іван Семенович, 

 

з 25.10.1972 по 31.10.1974 - майор Вальченко Григорій Олексійович, 

 

з 31.10.1974 по 16.01.1981 - майор Рижков Герман Семенович, 

 

з 06.03.1981 по 28.10.1988 - капітан Карпук Анатолій Михайлович, 

 

з 28.10.1988 по 22.11.1993 - майор Сафонов Віктор Митрофанович, 

 

з 31.01.1994 по 29.11.1997 - підполковник Гаркуша Юрій Михайлович, 

 

з 30.03.1998 по 28.08.2006 - підполковник Кулішов Олег Володимирович, 

 

з 06.10.2006 по 26.12.2015 - підполковник Дерев’янчук Олександр Євгенович.

 

З вересня 2015-го за результатами проведення організаційних заходів Барсько-Мурованокуриловецький ОРВК знову став Барським районним військовим комісаріатом.