Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2143
Вчора 7083
За цей тиждень 38195
За минулий тиждень 50361
За цей місяць 171918
За минулий місяць 218315
За весь час 3499777
Ми проводимо переговори щодо звільнення українців, які перебувають у Росії та на тимчасово окупованій території – Володимир Зеленський
21 Листопада 2018
20 листопада з Барського районного військового комісаріату була проведена чергова відправка призовників цьогорічного осіннього призову на обласний збірний пункт, що у місті Козятині, звідки вони будуть направлені у навчальні центри та військові частини Збройних Сил України. З напутнім словом до новобранців звернувся голова райдержадміністрації Володимир Саволюк.
12 Жовтня 2018
Реалізація Закону сприятиме підвищенню рівня правового захисту військовослужбовців-жінок, сприятиме збільшенню кількості жінок на військовій службі, зокрема на вищих військових посадах.
11 Жовтня 2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».
18 Вересня 2018
 Запрошуємо на службу учасників АТО, військовослужбовців запасу, випускників військової кафедри; осіб, які не проходили військову службу.
79 ОДШБр чекає офіцерський, сержантський та рядовий склад.
 
10 Вересня 2018
10 вересня під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Саволюка у районному військовому комісаріаті відбулася повторна нарада з питань організації та проведення в районі осіннього призову
27 Серпня 2018
«Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку із проведенням операції Об’єднаних сил (цим Законом – ред.). В той  же час, гарантується підвищення рівня соціального захисту українських військовослужбовців. І на сьогоднішній день, я переконаний, що це той шлях, яким ми рухаємося у дуже правильному напрямку», - підкреслив Президент під час підписання документу на зустрічі з керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями Збройних Сил під час робочої поїздки на Донеччину.
10 Серпня 2018
Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко. За його словами, таке звернення як військове вітання вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День Незалежності України під час параду на честь чергової річниці.
06 Серпня 2018
За дорученням Міністра оборони України, на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартував пілотний проект з підготовки військовослужбовців та громадян України, які мають ступінь вищої освіти не нижче “бакалавр”, на “лідерських курсах” терміном до 12 місяців для здобуття військового звання “молодший лейтенант” та призначення на первинні офіцерські посади.
24 Липня 2018
Барський районний військовий комісаріат інформує, що протягом 2018-2019 навчального року у Київському національному лінгвістичному університеті на денній формі навчання започатковується підготовка фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти зі спеціальності 035 Філологія, освітньо-професійна програма: Військовий переклад з двох західноєвропейських мов (англійська і німецька). 
19 Липня 2018
Військовий комісар Барського районного військового комісаріату підполковник Олег Томчак та його заступник, начальник відділення комплектування РВК майор Анатолій Шпильовський провели 19 липня нараду з очільниками територіальних громад району та працівниками органів місцевого самоврядування, відповідальними за ведення військового обліку.