Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2201
Вчора 7590
За цей тиждень 24816
За минулий тиждень 52886
За цей місяць 150811
За минулий місяць 247608
За весь час 3007805
20 Листопада 2019
Оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися  у 2020 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області. Термін подання – до 20 грудня 2019 року.

 
20 Листопада 2019
З 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер пільговики можуть отримати кошти у готівковій чи безготівковій формі. Починаючи з листопада, українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг.
20 Листопада 2019
Підвищення якості та ефективності третинного рівня – одне із ключових завдань на 2020-й рік медичної галузі Вінниччини. Як впроваджуватиметься далі реформа охорони здоров’я в регіоні та яке очікуване фінансування на ці цілі передбачено в карті пріоритетів - обговорили фахівці профільного Департаменту із головою облдержадміністрації Владиславом Скальським.
20 Листопада 2019
Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки». У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти.
20 Листопада 2019
Сьогодні, 20 листопада, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій  та інших соціальних виплат.
20 Листопада 2019
19 листопада під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля відбулась всеукраїнська селекторна нарада, присвячена питанню використання коштів субвенції з державного бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
19 Листопада 2019
Сьогодні, 19 листопада, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк разом з начальником відділу освіти РДА Аллою Сторожук і директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Барської районної ради Іриною Березою ознайомився зі станом проведення робіт з капітального ремонту приміщення зазначеного центру. 
19 Листопада 2019
Рада проголосувала за законопроєкт для "промислового безвізу" з ЄС. Інтелектуальна власність українців стала більш захищеною. Україна однією з перших у Європі успішно запровадила оптимізовану мережу маршрутів обслуговування повітряного руху.
19 Листопада 2019
17 листопада в м.Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області з бойового самбо, на якому місто Бар представляв Клуб змішаних єдиноборств ММА "Bar-S". Хлопці проявили справжній характер та волю до перемоги у цьому дійсно чоловічому виді спорту. 
19 Листопада 2019
Уже декілька років триває реформа децентралізації. Рішення Уряду щодо змін в організаційній структурі райдержадміністрацій, наслідком чого є зменшення чисельності працівників РДА, є об’єктивною вимогою. Тобто це вимоги часу, коли структури РДА повинні відповідати новим функціям і завданням.