Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1405
Вчора 7317
За цей тиждень 23280
За минулий тиждень 50361
За цей місяць 157003
За минулий місяць 218315
За весь час 3484588

Про це повідомив начальник Барської МДПІ Олександр Цеплий.

 

Зокрема він зазначив, що за підсумками 1 кварталу 2013 року до державного бюджету податковою службою Барського району мобілізовано понад 6,6 млн. 

Відповідно до пп. 265.10.1 ст.265 ПУ податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухомість сплачується:

 

- фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення рішення;

 

- юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 

Перший заступник начальника Барської МДПІ І.Пунько повідомляє, що юрособам-єдинникам декларацію потрібно подавати до податкової за місцем реєстрації (п.45.2 ПКУ), фізособи-єдинники таку декларацію здають у податкову за місцем  проживання (п. 

 Перший заступник начальника Барської МДПІ Іван Пунько акцентує увагу платників податків, що відповідно до  статті 174 Податкового кодексу України подарунки оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за правилами, встановленими для майна, що успадковується. 

Заступник начальника Барської МДПІ Олег Ліщина повідомив платників податків, що метою декларування доходів фізичних осіб є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам сум податку на доходи фізичних осіб, надмірно сплаченого з їх заробітної плати в минулому податковому році. 

Задля перетворення податкової служби на високопрофесійну сервісну службу на районному рівні податківцями запроваджено низку додаткових сервісів для платників податків.

 

Один із них є створення Центрів обслуговування платників податків. 

Барська МДПІ  повідомляє, що у 2013 році Декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2012 році, громадяни мають змогу подати через Інтернет.

 

Для користування  послугою платникові треба буде мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. 

Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій необхідно  подавати  в  електронному  вигляді – повідомив начальник  Барської МДПІ Олександр Цеплий.

 

За словами керівника податкового відомства, з 1 січня 2013 року подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на  контрольній стрічці в пам’яті РРО, відповідно до вимог законодавства, є обов’язковим. 

Про  це  повідомив  начальник  Барської  МДПІ Олександр Цеплий.

 

За  словами керівника податкового відомства   надходження  до  місцевого  бюджету  становлять 3370,5 тис. 

З січня 2013 року вступив в дію стаття 265 Податкового кодексу  України про податок на нерухоме  майно, відмінне від  земельної ділянки. Відповідно до цієї  норми, платниками податків  є фізичні та юридичні особи, в тому  числі  нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.