Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1263
Вчора 7317
За цей тиждень 23138
За минулий тиждень 50361
За цей місяць 156861
За минулий місяць 218315
За весь час 3484446
За фізичною особою – підприємцем, яка подала державному реєстратору заяву про припинення підприємницької діяльності, залишається обов’язок щодо подання звітності та остаточного розрахунку з податків (зборів) та єдиного внеску. Про це повідомили в Жмеринському управління ГУ ДПС у Вінницькій області.
За інформацією Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Вінницькій області, впродовж жовтня поточного року від платників Вінниччини до місцевих бюджетів надійшло 16 млн 365,9 тис.грн у вигляді акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Жмеринське управління ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє щодо змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відповідно до яких відкрито можливість використовувати замість традиційних РРО спеціальні програми. 
Про ключові завдання, ідеї, поточні напрацювання та про те, чого вже вдалося досягти новій податковій службі лише за три місяці, розповів Голова ДПС України Сергій Верланов під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Й.В. Тобіасом Тибергом.
Жмеринське управління ГУ ДПС у Вінницькій  області нагадує, що відповідно до пп. 174.2.3 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єкти спадщини  оподатковуються  за ставкою, визначеною у п. 167.1 ст. 167 ПКУ, для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента, та для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем-нерезидентом від спадкодавця-резидента.
Працівники Жмеринського управління ГУ ДПС у Вінницькій області звертають увагу платників, що чинним законодавством, яке регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті ЄСВ.
Одним із головних напрямків реформування ДПС має стати розвиток онлайн сервісів і діджиталізація. Про це заявив Голова ДПС Сергій Верланов під час Українського форуму якісного регулювання бізнесу, організованого виданням «Економічна правда».
06.11.2019 у виданні «Голос України», № 212, опубліковано Закон України від 02 жовтня 2019 року № 141-IX «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» (далі - Закон), який набирає чинності з 07.11.2019 року.
Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками Національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури в рамках розслідування кримінального провадження проведені слідчі дії на автозаправній станції в одному з сіл на Вінниччині.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2019 року № 858 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби» (далі – Постанова), з 15 листопада 2019 року розпочала свою роботу Подільська митниця Держмитслужби.