Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5429
Вчора 7463
За цей тиждень 5429
За минулий тиждень 50051
За цей місяць 170634
За минулий місяць 219688
За весь час 3723187
Звернення Президента у зв’язку з подіями у Нових Санжарах
17 Лютого 2020
Головна мета в економічній сфері – забезпечити громадян легальною роботою з гідною оплатою праці та створити умови для успішного власного бізнесу. Для цього Уряд ставить перед собою амбітні цілі: за 5 років збільшити ВВП країни на 40%, створити понад 1 млн робочих місць і залучити 50 млрд дол. США прямих іноземних інвестицій.
17 Лютого 2020
Сьогодні людство має запит на нових сильних лідерів. Але я переконаний, що в їхньому розумінні сильний лідер – не той, хто з легкістю відправляє тисячі солдатів на вірну смерть, а той, хто готовий боротися й берегти життя кожної людини. Створювати кожному комфортні умови для розвитку талантів та життя у гармонії з навколишнім середовищем.
15 Лютого 2020
Сьогодні, 15 лютого, в Україні вшановують воїнів, які брали участь у локальних військових конфліктах, що спалахували на території інших держав. Вони з честю виконали тоді свій обов'язок, продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм.
15 Лютого 2020
Щорічно, 15 лютого, український народ віддає глибоку шану усім, кому судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших гарячих точках планети. Неодноразово ризикуючи своїм життям, наші співвітчизники чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах.
14 Лютого 2020
У січні Кабінет Міністрів України направив на розгляд Верховної Ради України проект Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Законопроект внормовує порядок та встановлює чіткі процедури, як і які органи влади можуть вирішувати в нашій державі питання адмінтерустрою.
14 Лютого 2020
Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану в Барському районному історичному музеї відкрилася виставка «Сторінки історії бойових дій на теренах інших держав».
14 Лютого 2020
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що нині склалася, керівниками закладів освіти та органами освіти і місцевого самоврядування приймаються рішення про призупинення роботи відповідних закладів освіти, закриття їх на карантин та вимушені простої. Але через те, що заняття в закладах загальної середньої освіти не проводяться, за працівниками цих закладів має зберігатися заробітна плата.
13 Лютого 2020
Сьогодні, 13 лютого, голова райдержадміністрації Євгеній Дубовий побував у військовій частині А 0853 м.Бара, яка є одним з підрозділів інженерних військ Збройних Сил України.
13 Лютого 2020
Відтепер українці мають можливість перевірити справжність продукту та дійсність маркування “органічна продукція”. Зробити це можна буде з телефону чи комп’ютера. Відповідне рішення Уряд ухвалив 12 лютого під час засідання. 
13 Лютого 2020
Сьогодні у 21 регіоні країни поступово розвивається енергосервіс, щоб підвищити енергоефективність бюджетних установ. Так, станом на початок лютого 2020 р. в Україні укладено 447 ЕСКО-договорів вартістю близько 940 млн грн на здійснення енергоефективних заходів у школах, дитсадках, лікарнях та інших закладах соціальної сфери.