Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2095
Вчора 7379
За цей тиждень 26005
За минулий тиждень 48694
За цей місяць 201566
За минулий місяць 243215
За весь час 4443224
Рекомендовані етапи внутрішньогосподарського контролю в системі насінництва - /upload/file/2019/072019/etapu_kontrolyu.doc
У зв'язку з тим, що сезон збору грибів у розпалі, Барське районне управління ГУ ДПСС у Вінницькій області попереджає мешканців м.Бар та Барського району, а також гостей щодо небезпеки отруєння грибами. Кожного року з настанням грибного сезону, як правило створюється неблагополучна епідемічна ситуація щодо отруєння грибами. 
Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Харківській, Херсонській та Донецькій областях з 06.06.2019 по 26.06.2019 було зареєстровано 3 випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
Ботулізм - гостра токсикоінфекція, яка виникає внаслідок вживання неправильно приготовлених і збережених консервів. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей (смаку, запаху).
ПАМ´ЯТКА щодо організації проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах (для батьків, педагогічного та медичного персоналу навчально-виховних закладів)
 
Через ускладнення погодних умов та внаслідок злив можливі підтоплення помешкань, сільськогосподарських угідь, гноєсховищ, сміттєзвалищ, інших потенційно небезпечних об’єктів. У зв’язку з цим зростає ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, харчових отруєнь. Аби вберегтися від небезпечних наслідків, рекомендуємо дотримуватись наступних правил.
Коксакі — це не один вірус, а ціла група з 30 активних ентеровірусів, які розмножуються в шлунково-кишковому тракті дитини. Найчастіше вірус буває у дітей до 5 років. Після хвороби утворюється стійкий імунітет, повторного зараження саме Коксакі не буває.
 

Лептоспіроз – небезпечне інфекційне захворювання, спричинене бактерією Leptospira. Бактерія, що спричиняє лептоспіроз у людей, потрапляє у воду із сечею інфікованих тварин, найчастіше – гризунів.
Наразі державна підтримка є одним із центральних напрямів державної політики у агропромисловому комплексі.
В Барському районі стартувала оздоровча кампанія 2019 року. Загалом  оздоровлення та відпочинок дітей будуть забезпечувати 9 закладів:
 7 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей (315 дітей: місто -225; район-90)