Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2444
Вчора 7379
За цей тиждень 26354
За минулий тиждень 48694
За цей місяць 201914
За минулий місяць 243215
За весь час 4443572
Грип та ГРВІ залишаються одними із небагатьох інфекційних хвороб, що не мають тенденції до зниження та практично є єдиною інфекцією, епідемії якої виникають щорічно. 
17 грудня на базі Барської районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада, присвячений обговоренню впровадження системи НАССР в освітніх закладах області.
14 листопада в Барській районній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області позиціонує себе, як клієнтоорієнтовану організацію. Наші спеціалісти завжди докладають максимум зусиль, аби жителі області були задоволені якістю надаваних послуг.
Грип – це серйозне високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті, збудником якого є віруси трьох типів: А, В, С. Віруси грипу В і С викликають поодинокі захворювання, вірус типу А найчастіше стає причиною спалахів.
Впродовж останнього тижня в Україні зафіксували захворювання на дифтерію. Декілька випадків були зареєстровані на Закарпатті та у Києві. На Вінниччині випадків інфекційного захворювання наразі не виявлено.
З 4 листопада розпочинається друга шкільна чверть, тому вже сьогодні необхідно подбати про належний повітряно-температурний режим у класних кімнатах та кабінетах.
Відповідно до статті 12 ЗУ «Про насіння і садивний матеріал» реалізацію насіння мають право здійснювати юридичні особи або фізичні особи підприємці
Манікюр - одна з найбільш популярних та затребуваних послуг у сфері краси. Послуги по догляду за руками зараз пропонують на кожному кроці: у салонах краси, торговельних центрах і навіть на зупинках громадського транспорту! Як не дивно, але всі ці пропозиції користуються неймовірним попитом, а цей факт свідчить про те, що люди не досить ретельно обирають майстра та й, можливо, взагалі нехтують правилами безпеки.
Сальмонельоз – це гостре інфекційне захворювання, збудником якого є патогенні мікроорганізми сальмонели. Основним джерелом інфекції є сільськогосподарські тварини (велика рогата худоба, свині, гуси, кури) та людина. Сальмонельоз дуже небезпечний тим, що він має здатність викликати спалахи (групові масові захворювання).