Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 204
Вчора 853
За цей тиждень 204
За минулий тиждень 4010
За цей місяць 8103
За минулий місяць 26015
За весь час 598334
З початку року в Барському районі на кір захворіло загалом 40 осіб, з них 27 дітей. У порівнянні з минулими роками, кількість хворих на кір зросла. У більшості хворих перебіг захворювання середньої важкості (80 відс.), у 8 хворих (20 відс.) - важкий перебіг. Практично кожен четвертий хворий - це дитина у віці від 1 до 4 років. 
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, в ПАТ  «Мирогощанський аграрій» (колишній ДП «Мирогощанський іподром») (с. Костянець, Дубенський район, Рівненська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
4 липня під керівництвом голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА, першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання ДНПК з питання ліквідації сказу тварин у дворі гр. П. та с.Семенки.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області захворювання та загибель свиней було виявлено в особистих підсобних господарствах громадян в селах Кислиця та Лощинівка Ізмаїльського району.
Пам'ятка "Обережно: гриби!"
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, 25.06.2018 поблизу села Олянино (Кам’янський район, Черкаська область) було виявлено два трупа домашніх свиней.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області 21.06.2018 в підсобному господарстві ДУ «Покровський виправний центр № 79» Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій Міністерства юстиції України (м. Покров, Дніпропетровська область) було виявлено захворювання свиней.
ПАМ’ЯТКА щодо недопущення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь при ускладненні погодних умов та злив
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, 19.06.2018 на території мисливського угіддя Краснолиманського Держлісгоспу Ямпільського лісництва Сіверської міської ради між с. Дронівка та с. Рудник (Бахмутський район Донецької області) було виявлено 9 трупів диких свиней.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, в особистому підсобному господарстві громадянина (с. Антонівці, Шумський район, Тернопільська область) було зареєстровано загибель свиней.