Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 601
Вчора 976
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 8000
За цей місяць 17768
За минулий місяць 24702
За весь час 6134763
Питання співпраці між Україною та Болгарією обговорили депутатські групи з міжпарламентських зв’язків обох держав під час відеозустрічі
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї
21 Грудня 2020
Жорстоке поводження з дітьми і зневага їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але їхніми наслідками завжди є серйозний збиток для здоров'я, розвитку і соціалізації дитини, нерідко й загроза її життю чи навіть є причиною смерті.
 
16 Вересня 2020
Згідно пункту 2 статті 62 Закону України «Про вищу освіту» від 01 липня 2017 року № 1556-VII особи, які навчаються у закладах вищої освіти за денною формою навчання за кошти державного або місцевого бюджету мають право на отримання академічної та соціальної стипендії у встановленому законом порядку.
 
16 Вересня 2020
Стаття 21 Конституції України зазначає, що «усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах», а стаття 53 наголошує, що «держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам».
 
29 Травня 2020
Заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. 
 
Цей строк визначений ст.115 Кодексу Законів про Працю України та частиною першою ст.21 Закону України «Про відпустки».
22 Квітня 2020
Часто так стається, що родичі або близькі люди вмирають на тимчасово окупованій території (АР Крим, Луганської та Донецької областей), при цьому видається свідоцтво про смерть, яке не визнається на території України, а тому виникає необхідність встановлення факту смерті.
01 Квітня 2019
Важко знайти людину, якій би подобалося дихати димом від тліючого листя чи палаючого степу. Багато хто хотів би, щоб ці порушення припинилися, але як досягти цього - не знають. Починаючи боротьбу із паліями у своєму населеному пункті, ви повинні знати, що закон у будь-якому випадку на вашій стороні.
28 Лютого 2019
Збитки, заподіяні власнику транспортного засобу пошкодженням його автомобіля внаслідок падіння дерева на проїжджу частину дороги, спричинені внаслідок неналежного виконання своїх обов'язків комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень, що є балансоутримувачем зелених насаджень, відшкодовуються таким балансоутримувачем страховій компанії в порядку регресу.
31 Січня 2019
У минулому 2018 році був прийнятий Закон України «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».
29 Грудня 2018
До Барського бюро правової допомоги звернулась громадянка Т. з питання звільнення її від батьківської плати за перебування дітей у дошкільному навчальному закладі комунальної форми власності, оскільки їй відмовили попри наявність в неї довідки про статус малозабезпеченої сім’ї.
27 Грудня 2018
Барське бюро правової допомоги надає інформацію про графіки роботи дистанційних пунктів консультування на І квартал 2019 року в селищі Копайгород, селі Лука-Барська та в районному центрі зайнятості.