Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 159
Вчора 756
За цей тиждень 915
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 14560
За минулий місяць 33048
За весь час 710165
23 Жовтня 2018
До Барського бюро правової допомоги звернулась гр. Я. з питання відвідування її дитиною дошкільного навчального закладу під час перебування нею у відпустці по догляду за дитиною до шести років, яка потребує стороннього догляду. 
14 Вересня 2018
Кожен працівник може потрапити у ситуацію, коли роботодавець звільняє його у зв’язку зі скороченням чисельності або штату працівників, та при цьому порушує приписи законодавства про працю і права працівника. Що ж потрібно у такому випадку знати працівнику та як йому захистити свої права? 
21 Серпня 2018
Вимагати для перевірки поліс страхування поліцейські мають право в двох конкретних випадках: при складанні протоколу про порушення правил дорожнього руху; при оформленні дорожньо-транспортної пригоди.
12 Липня 2018
Згідно з частиною першою статті 47 КЗпП України, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Днем звільнення вважається останній день роботи.
26 Червня 2018
Кримінальна відповідальність при проявах домашнього насильства настає за вчинення легких тілесних ушкоджень, умисних середньої тяжкості тілесних ушкоджень, побоїв і мордувань тощо відповідно до кримінального кодексу.
30 Травня 2018
Зміна розміру аліментів: сімейним законодавством передбачена можливість для стягувачів аліментів – збільшення їх розміру, а для платників аліментів – їх зменшення. 
28 Березня 2018
Графіки роботи дистанційних пунктів консультування на ІІ квартал 2018 року
28 Березня 2018
В житті виникають непоодинокі випадки, коли ставиться під сумнів походження дитини від конкретної особи. На такий випадок, поряд з визнанням батьківства (материнства)  та визнанням факту батьківства (материнства), у Сімейному кодексі України закріплена можливість оспорювання батьківства та материнства. Тому нижче ми спробуємо розібратись, у яких випадках здійснюється таке оспорювання.
28 Лютого 2018
Барське бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає роз'яснення щодо порядку виконання судового рішення.
31 Січня 2018
Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: