Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 243
Вчора 761
За цей тиждень 243
За минулий тиждень 51529
За цей місяць 399300
За минулий місяць 390336
За весь час 6050396
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
30 Квітня 2015

30 квітня в райдержадміністрації відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Барського району за участі координатора Вінницького обласного ресурсного центру громад Анастасії Ланіної. 

28 Квітня 2015

Затвердження Урядом Методики формування спроможних територіальних громад де-юре дало старт процесу добровільного об’єднання громад, який є частиною реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

27 Квітня 2015

З прийняттям закону про добровільне об’єднання територіальних громад та постанови Кабміну про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад, у регіонах розпочалася надзвичайно важлива та відповідальна робота з їх впровадження.

16 Квітня 2015

Уряд своєю Постановою затвердив розроблену Мінрегіоном Методику формування спроможних територіальних громад. Одним з основних положень Методики є визначення потенційних адміністративних центрів майбутніх спроможних територіальних громад та їхніх зон впливу.

06 Квітня 2015

Під такою назвою 3 квітня в облдержадміністрації відбулася конференція за участі депутатів Верховної Ради України – Сергія Кудлаєнка і Руслана Демчака та представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України – Сергія Шаршова та Анатолія Ткачука. 

02 Квітня 2015

Таке переконання висловив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, продовжуючи предметний і докладний розгляд порушених на сьогоднішній обласній селекторній нараді питань з представниками територіальних громад району.