Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3399
Вчора 7403
За цей тиждень 3399
За минулий тиждень 52422
За цей місяць 70894
За минулий місяць 257280
За весь час 5053981
Верховна Рада України готова до діалогу та співпраці з представниками церков і релігійних організацій, - Дмитро Разумков
29 Червня 2015

Перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук висловив сподівання, що Верховна Рада конституційною більшістю підтримає зміни до Основного Закону щодо децентралізації. 

27 Червня 2015

Президент на наступному тижні внесе на розгляд Верховної Ради проект змін до Конституції України в частині децентралізації. Про це Глава держави повідомив на засіданні Конституційної Комісії 26 червня, на якому було затверджено зміни до Основного Закону України щодо децентралізації  

25 Червня 2015

У Державному фонді регіонального розвитку передбачено 3 мільярди гривень на інфраструктурні проекти регіонів, які йдуть шляхом децентралізації. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко  

24 Червня 2015

Як в подальшому відбуватиметься впровадження реформи децентралізації на Вінниччині, розповів 24 червня директор Офісу Реформ у Вінницькій області Олег Левченко під час прес-конференції, що відбулася у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.  

24 Червня 2015

24 червня відбулася чергова 38 сесія обласної Ради 6 скликання, участь в якій взяв голова ОДА Валерій Коровій. Однією з основних позицій, винесених на розгляд депутатів самоврядного органу Вінниччини, було затвердження Перспективного плану формування територій громад Вінницької області. 

24 Червня 2015

24 червня у ході пленарного засідання чергової 38 сесії обласної Ради 6 скликання депутатський корпус Вінниччини більшістю голосів підтримав затвердження Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

 

24 Червня 2015

Національна рада реформ визначила чіткі терміни та задачі по впровадженню реформи децентралізації. Про це 24 червня на брифінгу повідомив Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків. 

19 Червня 2015

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на запит Мінрегіону дав роз’яснення положень Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» в частині визначення строків здійснення окремих етапів об’єднання. 

13 Травня 2015

13 травня відбулося розширене засідання робочої групи з питань підготовки перспективного плану формування територій громад району за участю керівників органів місцевого самоврядування та представників громадськості. 

13 Травня 2015

Сьогодні в прес-центрі департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась презентація регіонального Офісу реформ, який об'єднав експертів з різних сфер функціонування суспільного життя, і покликаний ознайомлювати з методикою формування спроможних територіальних громад.