Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 17
Вчора 10026
За цей тиждень 48626
За минулий тиждень 145034
За цей місяць 396154
За минулий місяць 390336
За весь час 6046476
Прем’єр-міністр закликав регіони надавати пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та розширення ліжкового фонду
Обережно: СOVID - 19! Частина І
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету
16 Березня 2016

У березні-квітні перші місцеві вибори призначено у 13 об’єднаних територіальних громадах. Таким чином процес добровільного об’єднання завершать ще близько 50 місцевих рад. 

15 Березня 2016

Децентралізація – це головна реформа країни, яку впроваджує Мінрегіон. За цим складним словом ховаються прості зміни, які стосуються кожного українця. Аби наочно показати це, команда Міністерства розробила цікавий тест, який можна пройти за посиланням www.yourdecentralization.com. 

02 Березня 2016

Важливо, що перше засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку ми починаємо з визначення генеральної схеми планування території України та презентації геопорталу «Адміністративно-територіальний устрій України».  Про це сказав Геннадій Зубко

26 Лютого 2016

Таку назву має методичний посібник, який присвячений темі реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в нашій державі.

 В методичному посібнику в доступній формі викладено фінансові та податкові аспекти існування об’єднаних громад, мету та принципи добровільного об’єднання 

03 Грудня 2015

Масштаби децентралізації в Україні свідчать, що це одна із найскладніших реформ, оскільки вона охоплює усі сфери. Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода під час брифінгу 

15 Жовтня 2015

Кабінет Міністрів України своїми розпорядженнями затвердив перспективні плани формування територій громад Вінницької, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Відповідні проекти розпоряджень Уряду розроблено Мінрегіоном згідно з вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 

01 Жовтня 2015

Розробники законопроекту про префектів спростовують гострі критичні зауваження, які лунають довкола функціонування майбутніх префектур. «З реформуванням місцевого самоврядування громада стає сама собі господарем – отримує широкі повноваження, ресурси для здійснення цих повноважень 

22 Вересня 2015

На цьому наголосив голова районної державної адміністрації Володимир Саволюк під час брифінгу, який відбувся 22 вересня і стосувався напрямів впровадження механізму децентралізації в Україні і в нашому районі зокрема.

 

09 Вересня 2015

Дехто намагався закидати, що ми мало говоримо про децентралізацію. Можливо, вони й праві. Люди мають мати можливість чути позицію влади, аргументацію необхідності внесення змін до Конституції в частині децентралізації, мати реальну позицію роз’яснення, де необхідно – дискусії.  

04 Вересня 2015

4 вересня Верховна Рада прийняла законопроект № 3008 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації проведення перших виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». За це проголосували 227 народних депутатів.