Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 253
Вчора 843
За цей тиждень 1096
За минулий тиждень 7757
За цей місяць 19084
За минулий місяць 403964
За весь час 6082582
Володимир Зеленський підписав закон щодо виходу України з Договору про узгоджену монопольну політику між державами – членами СНД
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23000, Вінницька обл, м. Бар, майдан Св. Миколая, 18
Графік роботи:
Понеділок-п'ятниця: з 08.00 год. до 17.00 год.
Субота-неділя: вихідні дні
тел.: (04341)-2-24-63
факс:(04341)-2-24-63
e-mail: rda_bar@vin.gov.ua

 

Написати нам листа

 

                                                                   С П И С О К   Т Е Л Е Ф О Н І В
                                         Барської районної державної адміністрації
 

 


п/п
Посада Прізвище, ім’я, по батькові керівника
та спеціалістів
Службові
телефони

КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

1. Голова райдержадміністрації Дубовий Євгеній Володимирович 2-22-05
2. Заступник голови райдержадміністрації Мандрика Микола Іванович 2-23-04
3. Керівник апарату райдержадміністрації Ставнюк Ігор Миколайович 2-11-62

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Загальний відділ
1. Начальник відділу Баламей Альона Йосипівна 2-21-45
2. Провідний спеціаліст Бозняк Олеся Едуардівна 2-22-62
3. Провідний інспектор Слободянюк Альона  Олександрівна 2-24-20
      
 
  Головний спеціаліст-юрисконсульт Повальна Таїсія Анатоліївна 2-31-24
Відділ фінансового забезпечення
1. Начальник відділу - головний бухгалтер Гальчук Оксана Серафимівна 2-22-72
2. Головний спеціаліст, бухгалтер Литвинюк Тетяна Йосипівна 2-22-72
3.      Головний спеціаліст, бухгалтер Лаушкіна Оксана Володимирівна 2-22-62
Відділ ведення Державного реєстру виборців
1. Начальник відділу Кулішов Олег Володимирович 2-24-90
2. Головний спеціаліст Рибак Євгенія Володимирівна 2-24-90

 
  Головний спеціаліст з питань персоналу Синчак Ірина Миколаївна 2-23-80
 
  Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Берт Любов Олександрівна 2-20-53

УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
 
       Управління соціальної політики
1. Начальник управління Мельник Юрій Олександрович 2-22-30
2. Заступник начальника управління Гвардіян Людмила Володимирівна 2-24-03

    Управління фінансів

1. Начальник управління Гуменюк Ірина Віталіївна 2-10-57
2. Заступник начальника - начальник бюджетного відділу Олійник Світлана Янівна 2-10-57

        Відділ ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля

1. Начальник відділу, головний архітектор району Рудик Людмила Іванівна 2-11-86
2. Головний спеціаліст Воробйова Наталія Олексіївна 2-11-86
3. Головний спеціаліст Солоненко Світлана Павлівна 2-11-86

Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації 
 
1. Начальник відділу  Соколовська Марина Григорівна 2-21-01
2. Адміністратор відділу Сирота Наталія Анатоліївна 2-21-01
3. Адміністратор відділу Кавчук Юлія Анатоліївна 2-21-01
4. Державний реєстратор Орищук Леся Вікторівна 2-21-01
5. Державний реєстратор Баламей Юрій Олександрович  

    
   Відділ освіти
1. Начальник відділу Сторожук Алла Миколаївна 2-21-63
2. Головний спеціаліст Решовська Людмила Вікторівна 2-11-56
3. Метод.кабінет Маринюк Тетяна Миколаївна 2-10-17
      
Відділ культури, молоді та спорту

 
1. Начальник відділу Гапонюк Людмила Василівна 2-16-94
2. Головний спеціаліст Франчук Анатолій Васильович 2-16-94
3. Головний спеціаліст Бондарчук Оксана Іванівна 2-15-57
4. Головний бухгалтер Москальчук Таїсія Іванівна 2-20-65
  Бібліотека   2-15-36
      
Сектор з питань оборонної роботи,
цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами
 
1. Начальник сектору Шпаковатий Василь Антонович 2-20-53
2 Головний спеціаліст Любінецький Станіслав Станіславович
 
2-20-53
       
Архівний сектор
 
1. Начальник сектору Поберецька Вікторія Борисівна 2-45-78
2. Головний спеціаліст Тетью Євгенія Василівна 2-45-78
      
Служба у справах дітей
 
1. Начальник служби Предиткевич Лілія Василівна 2-41-96
2. Завідувач сектору опіки Зозуляк Вікторія Леонтіївна 2-41-96
3. Головний спеціаліст Вовчук Ірина Аркадіївна 2-41-96
4. Головний спеціаліст Саєнко Людмила Вікторівна 2-41-96