Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3420
Вчора 8531
За цей тиждень 3420
За минулий тиждень 63245
За цей місяць 152531
За минулий місяць 257413
За весь час 1704561
Глава Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України  
Телефонний довідник Барської районної державної адміністрації


 
    С П И С О К   Т Е Л Е Ф О Н І В
Барської районної державної адміністрації
 
 

п/п
Посада Прізвище, ім’я, по батькові керівника та спеціалістів Службові
телефони

КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

1. Голова райдержадміністрації Саволюк Володимир Васильович 2-22-05
2. Перший заступник голови райдержадміністрації Мельник Неля Володимирівна 2-23-04
3. Керівник апарату райдержадміністрації Ставнюк Ігор Миколайович 2-11-62

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відділ організаційної роботи
 
1. Начальник відділу Баламей Альона Йосипівна 2-21-45
2. Головний спеціаліст Яхненко Людмила Анатоліївна 2-21-59
 Загальний відділ
 
1. Заступник керівника апарату - начальник відділу  Денисенко Тетяна Володимирівна 2-22-62
2. Діловод Степанкевич Наталія Іванівна 2-22-62
       Сектор контролю та роботи із зверненнями громадян загального відділу
 
1. Завідувач сектору Залевська Марія Дмитрівна 2-22-44
2. Головний спеціаліст Маринюк Михайло Михайлович 2-22-62
Відділ з питань інформаційної діяльності та  комунікацій з громадськістю
 
1. Начальник відділу Іжаківська Таїса Йосипівна 2-50-32
2. Головний спеціаліст Гуцал Тетяна Володимирівна 2-24-20
3. Провідний інженер - програміст Боднар Андрій Леонідович 2-24-20
Відділ фінансового забезпечення
 
1. Начальник відділу - головний бухгалтер Гальчук Оксана Серафимівна 2-22-72
2. Головний спеціаліст - бухгалтер Стрельчук Вікторія Степанівна 2-22-72
3. Спеціаліст Литвинюк Тетяна Йосипівна 2-22-72
Відділ ведення Державного реєстру виборців
 
1. Начальник відділу Кулішов Олег Володимирович 2-24-90
2. Головний спеціаліст Рибак Євгенія Володимирівна 2-24-90
3. Оператор комп’ютерного набору Тимкова Людмила Володимирівна 2-24-90

Юридичний відділ

1. Начальник відділу Степаненко Людмила Стефанівна 2-17-24
2. Головний спеціаліст – юрисконсульт Повальна Таїсія Анатоліївна 2-17-24
       
  Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Берт Любов Олександрівна 2-20-53
  Головний спеціаліст з питань персоналу Синчак Ірина Миколаївна 2-23-80
  Секретар керівника Радзієвська Людмила Леонтіївна 2-24-63

УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
       Управління соціальної політики
1. Начальник управління Мельник Юрій Олександрович 2-22-30
2. Заступник начальника управління Гвардіян Людмила Володимирівна 2-24-03
1.

Територіальний центр соціального обслуговування Барського району

Лущинська Тетяна Іванівна 2-30-10

    Управління фінансів

1. Начальник управління Гуменюк Ірина Віталіївна 2-25-01
2. Заступник начальника - начальник бюджетного відділу Олійник Світлана Янівна 2-10-57
       Управління агропромислового розвитку
 
1.
 
Начальник управління
 
Касько Анатолій Павлович
 
2-23-65
Ф2-14-39
2. Начальник відділу Засік Руслан Володимирович 2-25-93
3. Начальник відділу Трохимчук Галина Мар’янівна 2-36-38
   Відділ економіки
 
1. Начальник відділу Мала Олександра Олександрівна 2.15-04
2. Головний спеціаліст  Гуршал Тетяна Володимирівна 2-15-04
3. Головний спеціаліст Юрченко Наталя Семенівна 2-15-04
4. Головний спеціаліст Лаушкіна Оксана Володимирівна 2-15-04

        Відділ ЖКГ, архітектури та містобудування

1. Начальник відділу, головний архітектор району Рудик Людмила Іванівна 2-11-86
2. Головний спеціаліст Воробйова Наталія Олексіївна 2-11-86
3. Головний спеціаліст Солоненко Світлана Павлівна 2-11-86
Відділ надання адміністративних послуг 
 
1. Начальник відділу  Хорошун Тетяна Степанівна 2-21-01
2. Адміністратор відділу Сирота Наталія Анатоліївна 2-21-01
3. Адміністратор відділу Кавчук Юлія Анатоліївна 2-21-01
4. Адміністратор відділу Гуляк Юлія Ігорівна 2-21-01
5. Адміністратор відділу Велика Валентина Петрівна 2-21-01
6. Адміністратор відділу Шейко Юлія Михайлівна 2-21-01
Відділ державної реєстрації
 
1. В.о. начальника відділу, державний реєстратор Баламей Юрій Олександрович 2-21-01
2. Державний реєстратор Орищук Леся Вікторівна 2-21-01
       
       Відділ освіти
 
1. Начальник відділу Сторожук Алла Миколаївна 2-21-63
2. Головний спеціаліст Решовська Людмила Вікторівна 2-11-56
       Відділ культури і туризму
 
1. Начальник відділу Гапонюк Людмила Василівна 2-16-94
2. Головний спеціаліст Франчук Анатолій Васильович 2-16-94
3. Головний спеціаліст Філіпов Ігор Васильович 2-16-94
                                                             Сектор у справах молоді та спорту
      
1. Начальник сектору Бортнік Олег Святославович 2-15-57
2. Головний спеціаліст Бондарчук Оксана Іванівна 2-15-57
       Сектор з питань цивільного захисту
 
1. Начальник сектору Шпаковатий Василь Антонович 2-20-53
2 Головний спеціаліст Любінецький Станіслав Станіславович
 
2-20-53
        Архівний сектор
 
1. Начальник сектору Поберецька Вікторія Борисівна 2-45-78
2. Головний спеціаліст Тетью Євгенія Василівна 2-45-78
       Служба у справах дітей
 
1. Начальник служби Предиткевич Лілія Василівна 2-41-96
2. Завідувач сектору опіки Зозуляк Вікторія Леонтіївна 2-41-96
3. Головний спеціаліст Вовчук Ірина Аркадіївна 2-41-96
4. Головний спеціаліст Саєнко Людмила Вікторівна 2-41-96