Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 447
Вчора 846
За цей тиждень 3273
За минулий тиждень 4873
За цей місяць 2484
За минулий місяць 23650
За весь час 6090783
Правила безпечного карантину. Безпека людей з груп ризику

Реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство
 
Інструмент дозволяє отримати відомості про суб’єкти підприємницької діяльності, відносно яких триває або завершена процедура банкрутства.
 
https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=3&is_registry=1&keywords=&usertype=all
 
 
Державний реєстр речових прав на нерухоме майно
 
Інструмент дозволяє отримати відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно за: вказаною адресою, реєстраційним номером об’єкта нерухомості, кадастровим номером земельної ділянки, ідентифікаційними даними фізичної або юридичної особи.
 
Ви можете також перевірити документи, видані Державним реєстром речових прав на нерухоме майно; попередньо подати заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень; здійснити пошук та перегляд інформації про стан розгляду заяви або запиту, що були подані державному реєстратору у паперовому вигляді; отримувати миттєве повідомлення про початок та хід реєстраційної процедури відносно об’єкта нерухомого майна, а також зміну його статусу в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
 
https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1&is_registry=1&keywords=&usertype=all
 
 
Перевірка документа про освіту
 
Інформація щодо достовірності виданого документа про освіту надається запитувачам на підставі запиту про надання відповідної інформації з реєстру.
 
Інформація про достовірність дипломів про отримання  освіти надається в електронному вигляді у формі інформації, що відображається у вигляді Інтернет-сторінки на веб-сайті реєстру або у вигляді виписки з реєстру у вигляді файлу, що надсилатиметься на адресу електронної пошти запитувача.
 
https://www.inforesurs.gov.ua/info-per/check_document.php
 
https://www.inforesurs.gov.ua/reestr/

 
Призначення допомоги при народженні дитини
 
 
Електронна послуга є доступною через портал Мінсоцполітики e-services.msp.gov.ua, а також, згодом, її можна буде отримати на єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.
 
Результат надання електронної послуги в електронній формі направляється суб’єкту звернення. Важливим нововведенням є скорочення кількості документів, що вимагаються від суб’єктів звернення – відтепер не вимагається копія свідоцтва про реєстрацію, адже за рахунок запровадження електронної взаємодії між реєстрами Мінсоцполітики та Мінюста працівники територіальних управлінь соціального захисту можуть онлайн перевірити наявність відповідного свідоцтва в реєстрі актів громадського стану.
 
За рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від суб’єктів звернення та ухвалення відповідного рішення. Такі нововведення дозволять заощадити час, фінансові ресурси та максимально мінімізують ризики будь-яких зловживань або шахрайства.
 
https://e-services.msp.gov.ua/
 
 
Єдиний Державний Реєстр
 
Користування сервісом дозволяє істотно мінімізувати різноманітні бізнес-ризики. Унікальна пошукова система дозволяє ідентифікувати та визначати платоспроможність, ділову репутацію та зв`язки будь якої юридичної або фізичної особи в Україні.
 
https://creditua.com/?page_id=2274
 
 
Електронний цифровий підпис
 
Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України надає у користування споживачам послуг Центру надійний засіб електронного цифрового підпису Програмний комплекс користувача центру сертифікації ключів «ІІТ Користувач ЦСК».
 
https://online.minjust.gov.ua/ecp-information/
 
 
SMS Маяк
 
Сервіс дозволяє відстежувати зміни статусу об’єктів нерухомого майна за номером в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
 
Сервіс передбачає модливість отримувати сповіщення про зміну статусу нерухомості для своєчасного звернення до суду з позовною заявою про скасування проведених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій
 
http://smsmayak.com.ua/
 
 
Реєстрація актів цивільного стану
 
На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.
 
https://dracs.minjust.gov.ua/
 
 
Реєстрація бізнесу, ГО та ЗМІ
 
1 березня 2017 року Міністерство юстиції та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нові електронні послуги у сфері державної реєстрації:
– для фізичних осіб-підприємців: державна реєстрація фізичної особи-підприємця, внесення змін до відомостей, включення відомостей до реєстру та припинення підприємницької діяльності;
– для юридичних осіб: державна реєстрація створення юридичної особи та включення відомостей до реєстру.
 
Суб’єкти господарювання можуть подати такі документи у будь-який зручний час 24 години на добу та 7 днів на тиждень через мережу Інтернет.
 
https://online.minjust.gov.ua/dokumenty/choise
 
 
E-vox
 
Система голосування для місцевих рад – інструмент автоматизації процесів голосування, а також автоматичного збору зведеної інформації та публікації у відкритих інтернет-джерелах.
 
Інструмент створено для задоволення таких сфер голосування / прийняття рішень:
 
http://ukr.e-vox.org/
 
 
ОКО
 
ОКО – сервіс, який за допомогою автоматизованих інструментів збирає матеріали із згадуваннями про Україну, сортує їх за соціальною значимістю (кількість вподобань і поширень в соціальних мережах), далі анотатори роблять короткі анотації матеріалів і віддають на опрацювання редакторам, які формують прес-рев’ю медіа образу України за певний день.
 
Такі звіти робляться щодня. Саме вони допомагають об’єктивно оцінити те, як бачать Україну та події в Україні за кордоном.
 
Звіти розраховані на використання медіа-агентствами, ЗМІ, аналітиками та всіма, хто цікавиться образом України в світових ЗМІ.
 
http://www.ukroko.org/
 
 
EDUPAY
 
Державні та особисті освітні витрати повинні бути вкладом в якісну освіту наших дітей. Будьте інформовані. Сплачуйте – online. Допомогайте – свідомо.
 
Користувачі – свідомі і не байдужі батьки, якім важливо майбутне своєї дитини.
 
https://edupay.com.ua/#
 
 
Виборча варта
 
«Виборча Варта» – це сервіс для аналізу та візуалізації відкритих даних виборів в Україні.
 
Якщо ви не отримали запрошення або голосуєте вперше то система допоможе зорієнтуватися. В один клік ви дізнаєтеся де проголосувати, отримаєте маршрут на карті від вашого будинку до дільниці та ознайомитесь з порядком голосування.
 
http://openvote.in.ua/
 
 
OpenDataBot
 
Сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.
 
OpenDataBot збирає інформацію з відкритих державних реєстрів та інших джерел і миттєво висилає повідомлення на месенджер Telegram, Facebook Messenger або Skype.
 
https://opendatabot.com/
 
 
Електронний кабінет платника податків
 
Електронний кабінет платника податків – це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може без використання спеціально встановленого клієнтського застосування.

Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Державної фіскальної служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

За допомогою даного сервісу платник податків має змогу:

підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;

переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).
 
https://cabinet.sfs.gov.ua/login
 
 
Єдиний державний реєстр судових рішень
 
 Відповідно до Закону України «Про доступ до судових рішень» кожен громадянин має можливість ознайомитися з текстами судових рішень за допомогою Єдиного державного реєстру судових рішень.
 
Реєстр забезпечує безоплатний доступ до текстів судових рішень судів загальної юрисдикції
 
http://reyestr.court.gov.ua/
 
 
Е-петиції до Кабінету Міністрів України
 
 Від 29.08.2016 року громадяни України можуть подати електронні петиції до Кабінету Міністрів України або підтримати вже створені, зареєструвавшись на даному сервісі.
 
Для розгляду петиція має набрати не менше 25000 голосів протягом 90 днів. Саме тоді вона є обов’язковою до розгляду секретаріату КМУ. Після цього надходить до вищого керівництва і відповідно до органів виконавчої влади. Якщо петиція не набирає достатню кількість голосів, вона все одно буде розглянута, але вже як колективне звернення.
 
https://petition.kmu.gov.ua/
 
 
Пошуково-аналітична система 007
 
Cервіс відкритих публічних фінансів «Пошуково-аналітична система 007» –  інструменти громадського контролю державних установ та підприємств.
 
На порталі www.007.org.ua журналісти та громадськість мають можливість активно долучатися до контролю за публічними коштами через доступний та зрозумілий сервіс, аналізувати витрати розпорядників бюджетних коштів на всіх рівнях, в територіальному розрізі, і в контексті витрат, а також здійснювати контроль державних закупівель через інтеграцію тендерних закупівель з системи «Prozorro» з трансакціями, що відбулися у Державній Казначейській службі України.
 
https://www.007.org.ua/
 
 
Електронні субсидії
 
Послуга попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії  дозволяє надіслати заявку на призначення житлової субсидії, не виходячи з дому.
 
Система створена в рамках програми “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.
 
https://subsidii.mlsp.gov.ua/
 
 
Єдина система місцевих петицій
 
 Єдину систему місцевих петицій створено в рамках програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування.
 
Мета створення системи – допомогти органам місцевого самоврядування, надавши їм готове технічне рішення та пакет проектів місцевих нормативно-правових актів для забезпечення виконання норм Закону України від 02.07.2015 № 577-VIII щодо електронної петиції.
 
http://e-dem.in.ua/konotop/Home/About
 
 
Соціальний інспектор
 
Соціальний Інспектор — це ресурс, на якому ви можете дізнатися звідки беруться і на що витрачаються кошти місцевих бюджетів, але не загалом, а детально, по кожній школі, садочку або дорозі чи комунальній установі.
 
http://ci.org.ua/
 
 
Національний портал відкритих даних
 
Єдиний державний веб-портал відкритих даних (Перша черга) створено на вимогу Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
 
Портал призначений для забезпечення надання доступу до публічної інформації у формі відкритих даних та передбачає доступ до інформації органів влади з можливістю її наступного використання.
 
http://data.gov.ua/
 
 
ProZorro
 
До недавнього часу в Україні працювала нормативно-правова та інституційна база, що регулювала «паперові» процедури державних закупівель. Однак, як свідчить практика, формальна відповідність українського законодавства не гарантувала прозорих, ефективних і справедливих процедур закупівель, а також не сприяла вирішенню найголовнішої проблеми у сфері державних закупівель – викоріненню системної корупції. ProZorro – пілотний проект електронної системи публічних закупівель, що дозволяє он-лайн продавати Державі.
 
https://prozorro.gov.ua/
 
 
Е-Дата
 
Єдиний веб-портал використання публічних коштів є офіційним державним інформаційним ресурсом у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація згідно з Законом «Про відкритість використання публічних коштів».
 
https://spending.gov.ua/web/guest
 
 
Електронні послуги Держгеокадастру
 
 Електронні адміністративні послуги Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Витяг з кадастру – документ, необхідний для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо). Щоб оформити замовлення треба лише обрати потрібну земельну ділянку, заповнити запит та оплатити послугу он-лайн. Повідомлення про готовність документу буде надіслано на електрону пошту. Забрати вже виготовлений витяг можна у найближчому ЦНАПі, обраному користувачем.
 
http://land.gov.ua/info/elektronni-posluhy-derzhheokadastru/
 
 

Загалом можна ознайомитись із додатковими послугами на:
 
ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ
 
https://online.minjust.gov.ua/
 
Єдиний державний портал адміністративних послуг
 
http://my.gov.ua/
 
Навчання для молоді та всіх бажаючих:
 
Skills Academy
 
http://skillsacademy.com.ua/ukr
 
Prometheus
 
https://prometheus.org.ua/
 
CS50
 
https://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/CS50/2016_T1/about