15 Лютого 2019
Сьогодні, 15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання.
15 Лютого 2019
14 лютого 2019 року відбулося засідання районної комісії з вирішення спірних питань по наданню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, житлових субсидій та пільг за місцем фактичного проживання пільговиків.
15 Лютого 2019
14 лютого у Будинку ради відбулася чергова 30 – та сесія 7 –го скликання Барської районної ради. На засідання сесії запрошувалися голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, депутати Вінницької обласної Ради від Барського району, прокурор району, голова районного суду, начальник Барського відділення поліції Жмеринського ВПГУНП у Вінницькій області, начальник податкової служби, начальник Державної казначейської служби у Барському районі, керівники окремих комунальних установ районної ради, начальники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, голови місцевих рад, засоби масової інформації.
15 Лютого 2019
Щороку 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ радянської армії з Афганістану.
30 років тому закінчилася десятирічна війна, яка з болем у серці відгукується у родинах українців і по сьогодні, в якій не з власної волі брали участь близько 160 тисяч наших співвітчизників.
14 Лютого 2019
14 лютого, в залі засідань райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Володимира Саволюка, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, заступника начальника головного управління Держпродспоживслужби у Барському районі, пасічників, сільських та селищних голів, власників (орендарів) сільськогосподарських угідь проведено семінар-нараду з актуальних питань попередження та ліквідації хвороб та отруєнь бджіл.
14 Лютого 2019
13 лютого, відбувся онлайн-семінар із міськими, районними радами, а також з об’єднаними територіальними громадами Вінниччини на тему: «Про XVI Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад». 
14 Лютого 2019
Президент Петро Порошенко наголошує, що Україні вдалося «вистояти і позбутися російської газової залежності». Він нагадав про умови газової угоди 2009 року, коли Україна потрапила в енергетичну залежність від російського газового монополіста «Газпрома».
13 Лютого 2019
Запрошуємо управлінську команду та керівників комунальних/приватних підприємств взяти участь у ЗИМОВІЙ СЕСІЇ 2019 Start-up Програми державно – приватного партнерства в Україні (Habitat PPP`s in Ukraine) - за напрямком: «Розвиток місцевої інфраструктури та ЖКГ».
13 Лютого 2019
Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Героїв Небесної Сотні, у якому також взяли участь голова районної ради Михайло Піддубний,члени оргкомітету.
13 Лютого 2019
У Вінниці підбили підсумки обласного конкурсу «Людина року - 2018» та нагородили Дипломами  і пам’ятними  відзнаками переможців у 34 –х номінаціях.