16 Листопада 2018
Шановні аграрії! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Сьогодні ми вправі сказати, що українська аграрна галузь є флагманом нашої економіки. Займаючи лідерські позиції, вона має стрімкі перспективи для подальшого розвитку. 
16 Листопада 2018
Сьогодні в районному центрі дозвілля відбулися урочистості з нагоди професійного свята аграріїв, яке відзначається в Україні в третю неділю листопада.
16 Листопада 2018
16 листопада, згідно з планом роботи, службою у справах дітей райдержадміністрації організовано та проведено рейд «Сім’я» на території Поповецької сільської ради. До складу рейдової групи увійшли працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ та представник сектору молоді та спорту райдержадміністрації. 
16 Листопада 2018
Дорогі студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!
День студента об'єднує молодих людей усього світу. Недарма ж кажуть, що для студентів немає меж та кордонів.
16 Листопада 2018
16 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, за ініціативи сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Саволюка з кращими представниками студентської та учнівської молоді навчальних закладів району
16 Листопада 2018
15 листопада під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Ставнюка відбулося засідання районної комісії щодо розгляду заяв про виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
16 Листопада 2018
Із березня 2019 року розпочнеться щорічне автоматичне осучаснення пенсій для всіх громадян. Про це в ефірі «5 каналу» сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
16 Листопада 2018
60% українців прагнуть збалансованого залучення чоловіків та жінок до політичного життя. Такими є результати Національного опитування в Україні, проведеного НДІ у 2018 році. Серед лідерів впровадження гендерної політики в Україні є правоохоронні органи
16 Листопада 2018
Рада регіонального розвитку 12.11.2018
16 Листопада 2018
16 листопада працівники поштового зв’язку відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди очільник виконавчої влади району Володимир Саволюк вручив від імені райдержадміністрації і районної ради грамоти та квіти кращим працівникам центру поштового зв’язку № 4 ПАТ "Укрпошта" Вінницької дирекції.