Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2003
Вчора 2931
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 21485
За цей місяць 47634
За минулий місяць 68826
За весь час 930642
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
11 Вересня 2018
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає оголошену Урядом кампанію «Україна без контрабанди» справжньою війною проти сірих схем і нечесних підприємців та контролерів. Про це він сказав під час наради за участю керівників митних підрозділів ДФС та представників ділових асоціацій України.
11 Вересня 2018
Чи може бути історія цікавою? Без зайвого академізму й дидактики, а з гострими дискусіями, спілкуванням із неординарними особистостями, цікавими іграми та відкриттям невідомих фактів, персоналій та історичних паралелей? Саме такий метод популяризації нашого минулого, особливо серед молоді, обрав Український інститут національної пам’яті, який минулого року започаткував фестиваль «Історія:UA» під гаслом «Історія без брому і нафталіну».
11 Вересня 2018
З метою зменшення ризику затримок у виплаті матеріального забезпечення застрахованим особам та збільшення контролю за дотриманням роботодавцями прав застрахованих осіб, правлінням Фонду соціального страхування України було затверджено Постанову від 19.07.2018 № 12 «Про затвердження порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».
11 Вересня 2018
11 вересня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування.
11 Вересня 2018
Із кінця 2017 р. і по сьогодні, фактично за 10 місяців, у системі «PROZORRO» оголошено вже 515 ЕСКО-тендерів у 35 містах України. За результатами проведених закупівель успішно укладено 177 ЕСКО-контрактів на загальну суму близько 180 млн гривень.
11 Вересня 2018
Житомирська, Волинська, Запорізька – маємо вже три області, в яких не залишилось жодного району, де не створено ОТГ! Про це на своїй сторінці у FB написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
11 Вересня 2018
Перший обласний лісівничо-просвітницький фестиваль «Пізнай ліс!» розпочнеться 15 вересня 2018 року о 15 годині на Фонтанній площі Центрального парку відпочинку м. Вінниця.
11 Вересня 2018
У Києві відбувся другий щорічний Всеукраїнський Open Data Forum 2018. Організатори традиційно зібрали лідерів змін у сфері відкритих даних – представників органів влади, професіоналів зі сфери державного управління, міжнародних та українських експертів, громадських активістів та стартап-спільноту – навколо теми застосування відкритих даних в Україні.
10 Вересня 2018
Президент закликав народних депутатів якомога швидше розглянути зміни до Конституції. Рада ухвалила закон щодо подолання піратства. Залізниці України і держав ЄС створюють єдине кільце країн Східної Європи і Балтії, - Володимир Омелян. Україна і Польща розширять залізничне сполучення. З 1 грудня в Україні запрацюють європейські вимоги до теплоізоляції фасадів. 
10 Вересня 2018
Відділ статистики у Барському районі інформує про соціально-економічне становище Барського району за січень - липень 2018 року.