Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4957
Вчора 8335
За цей тиждень 13292
За минулий тиждень 56337
За цей місяць 159793
За минулий місяць 254341
За весь час 2238015
Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру
06 Березня 2019
Аграрії Барського району стовідсотково провели перше підживлення озимих колосових культур та ріпаку на загальній площі 17,7 тис. га, використавши 1251,3 тонни діючої речовини мінеральних добрив. 
05 Березня 2019
2-3 березня у Вінниці було проведено чемпіонат України з ушу саньшоу серед дорослих, юніорів та юнаків. В результаті напружених поєдинків перше загальнокомандне місце виборола команда Вінницької області. Свій вклад у загальну перемогу внесли і спортсмени Барського району.
05 Березня 2019
При спалюванні трави на присадибних ділянках або стерні на сільськогосподарських угіддях завжди існує загроза перекидання вогню на природні ділянки. Саме із спалювання стерні та соломи на полях починається більшість пожеж у природних екосистемах. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків.
05 Березня 2019
Завдяки запровадженню дієвих санкцій проти неплатників аліментів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці Міністерства юстиції стягнули на користь українських дітей 5,2 млрд грн. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
 
05 Березня 2019
4 березня в рамках проекту «Joint Organization to Unite Rural Networks of Entrepreneurial Youth – JOURNEY» («Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості»), що співфінансується програмою Європейського Союзу ERASMUS+, пройшла стартова зустріч, під час якої відбулась офіційна презентація проекту для представників влади, бізнесу, державного сектору, громадськості та потенційно зацікавлених сторін – молоді з сільської місцевості.
05 Березня 2019
Україну та Грузію визнали лідерами з-поміж шести країн Східного Партнерства за показниками демократичних реформ та євроінтеграції. Український Парламент 28 лютого у першому читанні ухвалив за основу законопроект №7473 щодо змін до Митного кодексу, який, зокрема, передбачає запровадження авторизованого економічного оператора (АЕО) на митниці, аналогічного тому, що функціонує в ЄС.
04 Березня 2019
1-3 березня на базі Барського учбово-виробничого підприємства УТОС відбувся чемпіонат району з шахів в особистому заліку, в якому взяли участь 19 осіб з міста та сіл району.
04 Березня 2019
Урожайність сільськогосподарських культур залежить не тільки від рівня агротехніки на даному полі, а й від правильно підібраних сортів, їх ознак і властивостей. Сорт - найдешевший засіб підвищення врожайності, поліпшення якості продукції, зниження її собівартості, а саме це і є головною метою вирощування кожної культури.
04 Березня 2019
Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із Головою правління Укргазбанку Кирилом Шевченко уклали договір про співпрацю щодо реалізації програми «теплих кредитів» у 2019 році. «Це означає, що вже з понеділка усі охочі – населення та ОСББ - можуть звертатися до банку та брати участь у програмі для утеплення осель, встановлення твердопаливних котлів та сонячних колекторів», - заявив Сергій Савчук.
 
04 Березня 2019
Кабінет Міністрів України в рамках реалізації стратегії розвитку доріг передає 15 млрд грн на проекти розбудови доріг місцевого значення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.