Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7430
Вчора 8319
За цей тиждень 46075
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 84525
За минулий місяць 247663
За весь час 4807657
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
10 Лютого 2020
Юридичні  особи  та  фізичні особи - підприємці, які  використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу  за порушення законодавства про працю. Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень зазначених порушень.
10 Лютого 2020
Сьогодні, 10 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Євгенія Дубового відбулася нарада з питань фінансування закладів загальної середньої освіти району в 2020 році.
10 Лютого 2020
Філософія, якою ми керувались, створюючи опорні лікарні - це порятунок людських життів, - зауважив  під час брифінгу в облдержадміністрації Дмитро Коваль. - Тому основними критеріями для вибору опорних закладів є швидкість доїзду до цих лікарень, кількість населення, яке проживає на даній території. Ніяким чином жоден рейтинг не може визначати, яка лікарня може бути опорною, а яка ні».
07 Лютого 2020
Сьогодні, 7 лютого, службою  у справах дітей проведено рейд «Сім’я» на території Поповецької сільської ради. Метою даного рейду було обстеження умов проживання дітей, які перебувають під опікою родичів.
07 Лютого 2020
На Вінниччині активно втілюється державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», ініційована Президентом та Кабінетом Міністрів України. Нею вже виявили бажання скористатись до десятка підприємців. 
07 Лютого 2020
У Барському районному історичному музеї 6 лютого відбулася спільна презентація виставки картин молодої художниці з с. Луки-Барської Анни Кобильнік (Ольшанської) та поезії молодої авторки з с. Кузьминець Ольги Мудрицької «Пером і пензлем». Експозиція включає серію нових робіт художниці про коней та вірші поетеси. 
07 Лютого 2020
З метою отримання насіння перехреснозапильних культур з високими сортовими якостями необхідно при їх вирощуванні дотримуватися норм просторової ізоляції, щоб захистити посіви від запилення іншими видами, сортами та гібридами цих сільськогосподарських культур.
06 Лютого 2020
Президент Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та Міністерство цифрової трансформації презентували мобільний застосунок “Дія”. Вже зараз у додатку працюють е-посвідчення водія та свідотство для реєстрації (техпаспорт) для автомобіля. 
06 Лютого 2020
5 лютого відбулося чергове засідання районної комісії з вирішення спірних питань щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги за місцем фактичного проживання пільговиків.
06 Лютого 2020
Уряд прийняв рішення щодо оздоровлення дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, чорнобильців та аграріїв.